Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Életben marad-e a kettévágott...

Életben marad-e a kettévágott meztelen csiga? Ma este félbevágtam egyet és a fej felőli része nagy iramban elmászott.

Figyelt kérdés

2018. júl. 31. 23:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
*meg pl ha nem lennének ilyen kerti kisállatok, akkor bizonyos szempontból üres lenne a kert, így azért izgalmasabb, színesebb, több élmeényt tud adni.
2018. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

De bantjuk a szunyogokat de nem kinozzuk es nezzuk...

Amugy egyszer egy saskat ugy oltem meg mert felek toluk, hogy melevagtam a kest es pont a fejenel kette valt viszont a teste rangatozott meg minden.

A csiga hogy elmaszik fura lehet hogy olyan “szerveit” nem erte karosodas es tovabb tud igy elni ?! :DD

2018. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%

Amit tettél, ne haragudj, de nem volt helyénvaló. Más dolog egy állatot dühből és megint más "kegyelemből" megölni.

Pl. ha egy pillangónak le van szakadva az egyik szárnya, látom, hogy már nem tud repülni, nem hagyom szenvedni, lecsapom egy kővel.

De egy ép csigát soha nem bántanék csak azért, mert tönkreteszi a növényeimet.

Ültess felakasztható kaspókba, a talajba pedig ültess olyan növényeket amiket nem szeret a csiga...a Google a barátod.

Szép estét!

2018. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Kva sok a meztelen csiga idén...
2018. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
76%
Persze ott fog a haverjaival táncolni fej nélkül. :D
2018. aug. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

"Kva sok a meztelen csiga idén..."

Ez most irónia, vagy komoly? Mert ha pl komoly, akkor pl lehet, hogy neked csak egy csiga, de pl lehet, hogy nekik is van személyiségük. Mondjuk talán nem túl összetett; de lehet, hogy van. És pl lehet, hogy ha pl testvér-csigák összetalálkoznak, tudják a másikról, hogy ő kicsoda; hogy egyazon csigafészeknek voltak még a lakói apró korukban.

2018. aug. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
44%
Ja szerintem a plüssállatoknak is van személyiségük, csak eltitkolják, mint a csigák. Nem, nem túl sok toy story-t néztem. Állatkínzó!
2018. aug. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen mindegy, hogy csiga, kukac, légy, szúnyog vagy bármi. A szadizmus az szadizmus. Igen, a meztelen csiga nagyon kártékony, haszna szinte semmi, agya sincs szegénynek, de ettől még egy beteg, szadista f sz vagy, ha direkt kettévágod és nézed, mi történik vele.

Ez pont olyan, mint mikor a debil kisgyerekek a bogarak szárnyait meg lábait tépkedik. Beteges.

Van rengeteg módszer a csigák ellen, ne azzal szórakozz, hogy direkt kínzod őket.

2018. aug. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%

volt olyan, amikor barátnőmék vidéki házában voltunk, ahol van ilyen veteményes kert. Zöldség gyümölcs ilyenek.

Szalonnát is sütöttünk, meg bogrács stb.

barátnőm apukája fogott egy régi koszos büdös vasvödröt, és elkezdte belegyűjteni a "kágyillókat" (zala megye :D)

nem értettem mire jó ez neki, amíg fel nem rakta a tűzre a vödröt ahol bográcsozni akartunk :o

az a szercsegés...

2018. aug. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem hogy a kérdező direktben kínozni akarta a csigát, sokkal inkább egy gyors mozdulattal kivégezni. Csak ahogy a kérdésből kiderül ez nem sikerült.
2018. aug. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!