Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Életben marad-e a kettévágott...

Életben marad-e a kettévágott meztelen csiga? Ma este félbevágtam egyet és a fej felőli része nagy iramban elmászott.

Figyelt kérdés

2018. júl. 31. 23:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk is rengeteg a csiga. Nem, nem a házas fajta. Elég sok kellemetlenséget tudnak okozni, többek között a virágokat csócsálják, a ruhákat nem lehet kint hagyni éjjel a szárítón, mert felkúsznak a szárítóra és csupa csiganyál lesz minden ruha.


De! Azt vettem észre hogy ha van kutyatáp előszeretettel eszik meg (?).


Inkább rakok ki nekik félre eső helyen pár szemet.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: el fog pusztulni.

2018. aug. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
36%
Mi botra szoktuk felfűzni őket de ha tuti tippet akarsz vegyel kacsakat, a szomszed tele volt csigakkal nekünk a kacsak kiirtottak ugy, hogy eveken keresztül nem lattunk egyet sem. Sózd meg a csigakat. Amugy ezen az oldalon az egeret is megsajnálják ennyire elkorcsosodjon a tarsadalom, hogy a kartevőket is megsajnaljak ez már betegseg.
2018. aug. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
43%
Hihetetlen, mennyi perverz gondolkodású ember lett közöttünk. Hogy a francba lehet sajnálni, védeni egy meztelen csigát. Az egyik legnagyobb kerti kártevőnk. Nem tudom mit tennének, ha az ő kertjüket árasztanák el. Vagy akkor, ha a megvásárolt salátájukat díszítené pár darab. Ilyen esetben rögtön mennének reklamálni. A legtöbben sózzák a csigákat, ami valószínűleg az egyik legnagyobb kínzás számukra, de nem látok benne semmi kivetnivalót. Ehhez képest a kettévágás az egyik leghumánusabb kivégzési mód. :) A fentiek szerint szúnyogirtás se legyen? Ott milliárdszámra pusztulnak szegény élőlények. Amikor bejött egy egér a lakásomba, egy percig sem gondolkodtam, hogy elpusztítsam-e vagy sem. És szerintem ez a normális. Ha kártevő, akkor vesszen, vagy maradjon kint. Hová korcsosul a világ?!
2018. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
0%
Ahhj, ilyen kezdő vagy... Ne rögtön félbe vágd, mert akkor igen, meghal. A te csigádat már csak az idegei mozgatják. Inkább csak óvatosan csonkísd, ügyelve hogy a belső szerveit ne sértsd. Máskor így csináld, és akkor tovább életben marad a játékszer :)
2018. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!