Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha agyontaposod a darazsat,...

Ha agyontaposod a darazsat, fertőtlenítesz?

Figyelt kérdés
A papucsot és a darazsat is le kell önteni hipóval szerinted? Van egy ismerősöm, aki szerint igen!
2018. aug. 1. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
életképtelen gyök2, zéró immunrendszerrel..
2018. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
A darazsak mindenféle növényi és állati eredetű rothadó dologra rámásznak, úgyhogy igen.
2018. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Egy darázzsal élsz párkapcsolatban? Figyelj, ha nem jöttök ki, nem kell eltaposni. Csak simán búcsúzz el tőle, és nyisd ki az ablakot!
2018. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam azyon taposni eleve. A rovaroknak amúgy sincs agyuk csak idegrendszerük.
2018. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Soha nem fertőtlenítek, az nem az én világom. A darazsat pár nagyságrenddel jobban szeretem, mint a hipót, pedig az itteniek nem is olyan kis cukorfalatok, mint a régiek, akiket szülőföldemen ismertem. Olyan emberrel sem élnék együtt, aki direkt eltapos egyet.


De minek fertőtleníteni? Ha kiszedek egy kullancsot vagy megsimogatom a macskát, akkor is csak kezet mosok sima vízzel, mégis mit kéne ezt fokozni?

S mi van, ha a kilincsre rászáll egy darázs? Sőt, a vilmoskörtéinkbe belemásznak és eszik. Azokat sem hipózom le... S mi van, ha rám száll a darázs, sőt, megcsíp, a mérge belém jut és kissé szétárad... Az ismerősöd ilyenkor lehipózza magát? S miért pont hipó? Na mindegy.

2018. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Miért kéne? Van, hogy úgy veszem észre utólag, hogy a talpamra van ragadva egy-kettő, mégsem hipózom. Igazából nem is zavar, nem piszkálom. Ráadásul általában mezítláb vagyok, nem is papucsban, úgy taposok rá, ha nem pusztul el egyből miután lecsaptam.
2019. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!