Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Össze lehet őket szoktatni?

Össze lehet őket szoktatni?

Figyelt kérdés
Van két 3 éves tacskó keverék kutyusom és nagyon szeretnék egy cicát is (ő most 7 hetes). Szerintetek össze lehetne őket szoktatni? A cica nem tart túlságosan a kutyáktól, a kutyák pedig közelebbről még nem találkoztak macskával.

2018. aug. 12. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindent össze lehet szoktatni, csak nevelés kérdése. Meg azé, hogy mennyire fogadnak szót a kutyák. Saját példából kiindulva. Az én kutyám, ha bármilyen állatot hozok haza, odahívom magamhoz, és a kezemből megmutatom neki. Megmondom, hogy őt NEM szabad bántani. És innentől akár el is engedhetem az új állatkát, a kutyám nem piszkálja. Viszont pl a szomszéd macskákra egyből ugrik.

Másik példa, hogy mondjuk amik voltak birkáink.. Anyum kivitte magával a kutyát 'hajtani', na aztán mesélte, hogy alig tudták leszedni a birka hátáról. Én kivittem magammal, nálam olyan szépen jött, hogy csak na. Szval nevelés kérdése minden.:)

2018. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem össze lehet, bár ez inkább kutyafüggő. Próbáld meg szépen lassan szokatni őket.
2018. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Esetleg arra nincs ötletetek, hogy mi van ha nem szoknak össze? Nem szeretném ha baja lenne a cicának :/
2018. aug. 12. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Zárd külön vagy csinálj kerítést
2018. aug. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!