Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti estetek már el a kutyátokba...

Ti estetek már el a kutyátokban, macskátokban? :-)

Figyelt kérdés
Nekem három kutyám van, de mindegyik nagyon jól nevelt. Folyton a gazdi mozdulatait lesik, ami nem mindig feltétlenül szerencsés, mert amikor mozdulok, ők is mozdulnak, ha lépek, felállok, azon vannak, hogy elengedjenek, kitérjenek az utamból. Nem tudják néha, hogy egyszerűbb lenne átlépnem őket. Így történt meg, hogy mikor álltam fel hirtelen a számítógéptől a műhelyemben, felugrott az addig békésen fekvő kutyám, aki ártatlanul csak szabad utat akart engedni, és akkorát pereceltem rajta, hogy ronggyá zúztam magam a lépcsőre esve. Szerintem még enyhe agyrázkódást is kaptam, mert utána hányingerem volt, és csak azt vártam, hogy ágyba fekhessek. Macskáim is vannak, de rajtuk egyelőre még nem sikerült átesni, ők ügyesebbek. Vannak hasonló történeteitek?
2018. szept. 21. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan rálép a papucsomra, én meg orra esek.

Vagy démonként a hátam mögött terem. Agár.

2018. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
70kgos Újfoundladi télen szaladt felém a járda a hóban, én a járdán álltam, épp takarítottam le a jeget róla, ő pedig odaérve kifarolt, engem fellökve, és nekilökve egy beton korlátszerűségnek, a fenekem alatt a combomat ütöttem meg, 9 éve és még most is ott a "pukli", szerintem örökre megmarad, te nem baj :)
2018. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer lendületesebben mentem az udvaron, be akartam menni a házba.


A macska meg úgy döntött, velem tart, de ezt nem mellettem, hanem alattam szándékozott megtenni.


Pontosabban a talpam alá ugrott. Oda, ahova épp le szándékoztam tenni.


A szemem sarkából vettem észre, de már nem tudtam megállni. Annyit tudtam csinálni, hogy a levegőben lévő lábammal térdből rúgtam egyet, hogy a talpam messzebb érjen földet.


Nem estem el, csak majdnem csináltam egy spárgát (kiemelném, nem tudok spárgázni) az a sunyi kis dög (szerencséje, hogy nagyon imádom) meg csak nézett rám, barátságos tekintettel.

2018. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk cicáink vannak és imádnak a lábam alatt sertepertélni, egyszer a lábam alá szaladt az egyikük, én meg megijedtem, hogy rálépek, ezért arrébb léptem és majdnem kibicsaklott a bokám xd
2018. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A macskák miatt a másodpercek töredéke alatt való lépésváltások már nekem is nagyon mennek.

Azt még hozzá kell tennem a történethez, hogy akkor amikor ez történt egy borospohárral a kezemben álltam fel, ami szépen, talpára helyezve állt a betonon sértetlenül. A férjem még másnap is csak azt mondogatta, hogy "De hogy a francba nem tört össze a pohár?" Nekem konkrétan fekete volt az oldalam egy hónapig, még be is csomósodott, és az összes karom lábam le volt zúzva.

2018. szept. 21. 22:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Valami vizet, vagy moslékot vittem, amikor az egyik hülye ráugrott a vödörre. (Ilyen 20 literes vödör). Azt elejtettem, a másikat leraktam, de arról jött a másik kettő, és ráborították az anyagot a bokámra. Én meg átbuktam az elsőn. Nagyon vicces volt, de nem történt bajom.

2 kuvasz 1 kau

2018. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%
elesni nem estem de rendszeresen teszi a kutya a lábam alá a mancsát, emiatt többször ráléptem már. A macskában viszont volt már hogy elestem, főleg amikor éjszaka a sötétben mentem ki pisilni, ő meg úgy döntött hogy jön velem. Oké de nem mellettem, hanem a lábaim közt, nyolcasozva. Csak mivel én nem látok a sötétben, vagy megrúgom vagy eltaknyolok benne.
2018. szept. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bullterrier.... Akárki elmegy mellette, neki be kell fordulni a lába alá.
2018. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem csak olyan volt, hogy mentem a folyosón a konyhába, a cicus meg kisprintelt a szobából ami mellett elhaladtam, egyenesen nekirohant a lábamnak, én meg pont léptem és szegénykémet sikerült megrúgnom. Ezt egyébként nagyon gyakran eljátssza. Anyukám meg rendszeresen megbotlik benne, mert ha éhes a cicus, addig dörgölőzködik a lábához, míg nem kap valamit.
2018. szept. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 macskám és 2 kutyám van :D ez napi szintű szokás. bár én gyerekként a húgomon is estem át :D
2018. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!