Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mi a legjobb...

Ilyen helyzetben mi a legjobb megoldás az egerek ellen?

Figyelt kérdés
A szobámra nyílik egy kis tárolós szoba aminek gipszkarton az egyik kinti oldala, és még a padlásrol is van egy lyuk, eddig ott jártak le, már megőrülök tőlük, mostmár lent is van egy lyuk, elé tettem egy kis csapdát erre most épp másikat fúr valahol mellette.. Szinte minden nap elkapok egy egeret... Komolyan ott tartok,hogy felgyújtom azt a szobát már, lezárni sem tudom, nincs oda ajtó. A szüleimet meg nem érdekli, hogy ellepnek az egerek én meg félek így aludni, amikor a fejem alatt futkos a parkettán kaparászik meg a falat/mindent rágcsál este... Kérem valaki segítsen valami ötlettel, nagyon sokat segítene.

2018. szept. 22. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Hol élsz te, hogy nem tudod, mit kell csinálni a kártevők ellen?


Esetleg csapda? Méreg? Macska? Lapát???

2018. szept. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már rengeteget elkaptam, de jön helyette következő még aznap vagy másnap... elkaphatok én 4-5öt egy héten de hiába.. ez a problémám nem az hogy egyet kéne elkapni mert az már rég nem újdonság.
2018. szept. 23. 08:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Hívj szakembert.


Esetleg fogadj örökbe egy macskát, "az egerek nem zavartak benneteket, akkor plusz egy jószág nem oszt, nem szoroz" mondattal.

2018. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!