Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatokkal kapcsolatos...

Milyen állatokkal kapcsolatos elfoglaltságot tudnák csinálni Székesfehérváron és környékén?

Figyelt kérdés

Először is a lényeg hogy nem töltöttem be a 18. életévemet. Még egy-két év hiányzik hozzá. Ez miatt biztos hogy a Herosz menhelyen a vasárnapi kutyasétán kívül mást nem nagyon tudok segíteni. Az Aska menhelyet nem ismerem és semmi életkorral kapcsolatos dolog nincs kiírva.

Lovagolni járok tehát a lovakkal kapcsolatos dolgok sincsenek kizárva. Gondoltam arra hogy háznál segédkezek, de sajnos nincsen meg a lovas ismeretségi köröm.

A lovardámban meg szinte esélytelen mert rengetegen szoktak ott lenni és mindenki segít ugyhogy nekem már nem nagyon maradt ott hely.

Valakinek valami ötlet hogy mit tudnék csinálni hétvégente és hétköznap délutánonként pár órácskában?


2018. szept. 23. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Járj el vasárnaponként sétáltatni és pár alkalom után kérdezd meg h nem mehetnél-e más napokon is. Ha ügyes vagy, látni fogják és nem hiszem, hogy elküldenének.


Ha pedig a szüleid is partnerek ebben, lehetnél ideiglenes befogadó. Az pont napi pár órás elfoglaltság lenne :)

2018. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem mehetek más napokon mert. 18 éven aluli nem mehet be a kutyákhoz. És más napokon nem is sétáltathatok mert csak akkor vesznek ki kennelből kutyát ha mind az 5-6 kutyát kitudják hozni nehogy verekedés legyen meg ilyesmi.

Szivesen lennék ideiglenes befogadó de a szüleim nem díjazzák az állatokat. Na meg ugye van egy nyuszim aki mellé nem biztos hogy jó ötlet egy kutya (panelba lakunk).

Gondoltam arra hogy akkor legyek nyuszi idi gazdi de nem fér el a szobámban mégegy ketrec na meg ugye nem tudnám karanténoztatni ami a nyusziknál nagyon ajánlott. És ugye sajnos a nyuszi miatt nem tudom rágcsálót se idiztetni.

Ugyhogy sajnos ez kizárva.

2018. szept. 25. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!