Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 37l-es akváriumban milyen...

37l-es akváriumban milyen állat érezné jól magát?

Figyelt kérdés
Megértem, ha semmilyen mert kicsi csak tudni szeretném, hogy hátha van-e olyan. Mivel legyártották ezért feltételezem van olyan állat aminek elég. Hüllő, hal, kétéltű, bármi jöhet.

2018. szept. 30. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kicsi medencéket ivadék nevelésére, karantén akváriumnak vagy beteg állat kezelésére szokás alkalmazni.
2018. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aaaa, kár. Pedig úgy össze dobtam volna valami jól kinéző kis akváriumot valaminek.
2018. szept. 30. 18:11
 3/9 anonim válasza:
100%
Esetleg garnèlàk, vagy narancs törperàk. Szerintem aranyosak es pont passzolnak egy kisebb akvàriumba :)
2018. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kulcstartó akváriumot is gyártanak, pusztán azért, mert valaki pénzt ad érte, szóval ennek nincs jelentősége.


Egyébként szerintem 1 db hím bettának simán be lehet rendezni. Sőt, az alakjától függően akár egy kis csapat nanohalat is el tudok képzelni, ha jó a vízminőség elég nekik ez a méret.Ez alatt kb 8 db , felnőtt korukban max 2 cm-es halat értek. Ha kocka alakú akvárium, akkor inkább betta lenne jó, ha hosszúkás, akkor mindkét variáció jó lehet.


(ha akvarisztikába akarsz fogni, az alapoknak nézz utána! Plusz tartandó élőlények igényei, stb...)

2018. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úúúú a garnélák jól néznének ki! Mi kell nekik? Csak azt ne mondd, hogy sós víz!
2018. szept. 30. 18:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Okésoké, egyébként alapból angolnák és a kígyóhalak érdekelnek de mikor megláttam a helyigényüket le tette róla. Az akvárium inkbáb hosszúkás de az eleje domború.
2018. szept. 30. 18:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen garnéla. Ezeknek az "átlag" törpegarnéláknak egy jó szűrő kell, (apró beszívó ráccsal) a jó vízhez, és ennyi.


Nyilván a környezet kialakítása nem ennyiből áll, növényzet kell, annak világítás..


[link]


Nézz be ide, a felső füleket lenyitva találsz nanohalas leírásokat is, garnélásokat, növényeseket.

2018. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D Akkor garnéla lesz! Ment a zöld kéz!
2018. szept. 30. 20:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj! Még az lenne a kérdésem, hogy nem-e baj ha műnövényt teszek be mellé? Mert ismerősöm növényei sorra halnak ki és hááát eléggé csúnyák néha.
2018. szept. 30. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!