Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Jack russelünk mellé macskát?

Jack russelünk mellé macskát?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves jackienk, fiú és nem teljesen kiszámítható...az általa ismert kutyákkal is összekap, mikor épp olyanja van (bár jellemzően csak a fiúkkal), csirkét már ölt sajnos szintén. Most befogadnék egy fél éves kislány cicát, lehet rá esély, hogy össze lehet őket szoktatni? Volt már nyulunk, akit mindig kiengedtünk, őt pl soha nem bántotta, max szaglászta és követte, de egy év alatt fel sem merült ellentét, egyedül hagyhattuk őket az elejétől fogva, pedig már akkor is fél éves volt a kutty. Macskákkal futólag találkozott csak, futtatón megindult egy felé, aki csak ült, be is szartam rendesen, de aztán simán kikerülte, sétánál meg nem foglalkozik velük, mintha ott sem lennének. Ti be mernétek vállalni az összeszoktatást? Gondoltam baba ráccsal a szobámat a macska területének nyilvánítom, így ide menekülhet és azon keresztül szokhatják egymást, de félek a balesettől...
2018. okt. 3. 00:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbálnám ismerősök által, akinek van Cicája, hogy bírja őket. De cica függő is, sokszor két macska is öli egymást, aztán összeszoknak, van, hogy nem. A morgás, sziszegés az első időben még elmegy, pláne a kaja ügyében (melyik, hol, mikor kap enni). Szomszédban 2 tacsi van és most befogadtak egy ciccet, aki folyton provokálja őket. Az egyik nem foglalkozik vele, a másik kergeti. Cserébe viszont a kutyák megeszik a kajáját, széttrappolják az almot... Szóval... Próbáld ki
2018. okt. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!