Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatorvosi gyógyszerreceptek...

Állatorvosi gyógyszerreceptek is három hónapig válthatóak ki?

Figyelt kérdés

Augusztusban volt ivartalanítva a kutyám, és a doki felírt egy antibiotikumot a biztonság kedvéért, mert nem emlékeztem hogy van-e belőle még otthon, így mondta hogy inkább ír, max nem váltom ki. Nem kellett kiváltani, mert volt. Mára a cicám szeme begyulladt de nem volt rendelés, telefonon egyeztettem vele és mondta, hogy ez jó neki is, mondta az adagolást én meg bátran mondtam, hogy múltkor nem kellett kiváltani, van recept és kiváltom, aztán utána tudatosult bennem, hogy nem tudom, meddig érvényes.


Ha holnap elmegyek a patikába kiadnak még augusztus közepi receptet? Rajta van igaz hogy kutyának lesz és tíz nap a kezelés idő, de nem tudom hogy ez befolyásolja-e őket, viszont most aggódok hogy nem lesz a cicámnak gyógyszere. A válaszokat előre is köszönöm!



2018. okt. 5. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy 3 hónapig fel lehet használni
2018. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!