Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mik Kellenek egy állatkerthez?

Mik Kellenek egy állatkerthez?

Figyelt kérdés
Szeretnék csak egy ilyen otthon is tartható állatokból egy állatkertet (Valamire kell engedély amit a tenyésztő tud adni).Milyen papírok kellenek hozzá?Lehet közvetlen város/falu mellett?Lehet ilyet akárkinek csinálni vagy megfelelő szak kell hozzá?
2018. okt. 24. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Végtelen mennyiségű pénz, az fog kelleni.
2018. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedélyek, pénz meg állatok.
2018. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Engedélyek, pénz és állatok.


Egy hörcsög is 30 ezer, erre gondolj. Nagyon sok pénz kell

2018. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha ilyen szinten nem vagy képben, akkor felejtsd ezt el. Valószínű, tartani sem tudnád őket rendesen.
2018. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ilyeneket én is tudok hogy végtelen mennyiségű pénz.De ha összeírtam magamnak hogy milyen állatokat szeretnék (80 faj(A Nyíregyháziban van 500 faj és az az ország legnagyobb és legismertebb állatkertje)És abból a 80 fajból amiket kinéztem megvan az ára mindennek a teleknek az állatoknak a ketreceknek,terráriumoknak,eledelnek...stb) ismétlem OTTHON is tartható állatokról van szó! pl:nyílméregbéka,kaméleon,láma...stb

arra lennék kíváncsi milyen engedélyek kellenek?

Kell valami különleges iskolai végzettség hozzá vagy elég érettségi is?

2018. okt. 24. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
2018. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!