Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Terhesen kutyával aludni?

RedVanillia kérdése:

Terhesen kutyával aludni?

Figyelt kérdés

Az orvosom ma azt mondta inkább hanyagoljam a kutyát az ágyrol. 3év megszokás után elég nehéz lesz.. Részemről és a kutya részéről is.

Nagy baj lenne ha maradna az ágyon? Mik a tapasztalatok? Semmi féle képen nem fogok és nem akarok meg válni tőle, ezt felesleges le írni is.

De nem tudom hogy mi lenne a legjobb megoldás..



2018. okt. 30. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Én megmondom az őszintét nem tudok tanácsot adni nem voltam ilyen helyzetben, meg fogalmam sincs mennyire ártalmas vagy nem...


De ami engem illet én biztos úgy fehúznám magam ezen az orvosi kijelentésen, hogy már csak azért is velem az ágyon aludna a kutyám.

2018. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Mi a kanapén vagyunk összegyógyulva a kutyákkal és közvetlen az ágyam mellett alszanak. 2 kutyám van egyébként.

Ha megszületik a baba sem lesz másképpen.

Nyilván nem fektetem őket egymás mellé, de attól még a kutyám családtag marad és így is megfog borulni kicsit az életük, nem teszek még rá egy lapáttal azzal is, hogy minden megszokott helyükről kiparancsolom őket.

2018. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Simán.

Egy oltott, parazitamentesített, tiszta kutya semmi negatív hatással nem lesz rád, ha vele alszol. 3 év után leszoktatni szerintem "gonosz" dolog, bőven elég újdonság lesz neki a kisbaba érkezése.

Az orvost küldd el a pi-be, és továbbra is aludj jó nagyokat a kutyával. :)

2018. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán hívd fel az állatorvost, biztos fog tudni segíteni.
2018. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Az én kutyáim állatorvosa, aki nagyon jó orvos, ugyanúgy együtt lakik jó pár állatával egy lakásban.Pedig ő csak tudja már.

Született 2 gyereke is, születésüktől nemcsak hogy ott vannak az állatokkal, összebújnak, hanem pici koruktól a rendelőbe is sokat vannak, mert szinte 1 napot nem pihent szülés után a doktornő,,annyira szereti a munkáját és az állatokat.Terhesen is ott voltak a kutyáik, macskáik is velük.

De én is így voltam, és 3 egészséges gyerekem van.Féregirtás, oltások legyenek rendben,bolhairtás.

2018. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!