Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Benti állatot szeretnék?

Benti állatot szeretnék?

Figyelt kérdés

Szeretnék benti állatot. Oké, falusi vagyok, de télen minden koszban nem lehet odamenni a kutyához és odafeküdni pl.

Van macskám is, de bármennyire is szeretném, nem lehet a lakásban, mert idézem anyám: ott kint szarjon ne a házban!

Amúgy is, azok a szomszéd beengedi őket a lakásba aztán napokig ki sem jönnek mert kapják a darálthúst kilószámra.

Hörieink voltak, aztán a harmadik után asszonta, hogy ne legyen több, mást, pl. Sünit nem akar mert minek beruházni még egy ketrecre. Ugyan így van a Gekkókkal, madarakkal és haverjaikkal. Létezik egyáltalán bármi más amit lehetne tartani, vagy még várjak amíg lesz házam, ami azért messze van...


2018. okt. 31. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Japán táncoló egér?


Én imádtam :)


De egy kisállat kereskedésben biztos tudnak tanácsot adni még.

2018. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Teknős.
2018. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
#1 kereskedésben maximum rossz tanácsot tudnak adni. Ott semmivel kapcsolatban nem szabad kérdezni...
2018. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Azert van az a hely, ahol lehet kérdezni.
2018. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ja, kb 2 bolt az országban... Kérdezni inkább Facebookon csoportokban érdemes. Ott értenek is az adott állathoz.
2018. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam a kérdéseidet, még amikor kint volt a neved. Hidd el, egyelőre nem kell neked állat.


Anyádék hozzáállása is szörnyű, MINDEN állatra költeni kell, nem is keveset, illetve ha baja van, akkor orvoshoz kell vinni (az nem mentség, hogy falun laktok). De a te hozzáállásod sem jobb egy centivel se: egy részt a hörcsögöd helye még ki sem hűlt, másrészt annyi felelősségérzet sincsen benned, hogy utánaolvass annak az állatnak, ami érdekel. Ez így vészesen szar kombináció.


Viszont azt megteheted, hogy lenyugszol a tökbe, aztán elkezdesz pénzt gyűjteni: Mikulásra, karácsonyra, szülinapra, névnapra pénzt kérsz, hogy ne legyél ráutalva a szüleidre. Talán kezelhetőbbek lesznek, ha a kezdőköltségeket és az állatorvosi költségeket tudod állni. A fennmaradó időben meg alaposan utána tudsz nézni és ki tudod találni, hogy milyen állatot szeretnél.

2018. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!