Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 5 éves kislányom nagyon...

5 éves kislányom nagyon vágyik egy törpe hörcsögre! (? ) Jó ötletnek tartjátok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 13:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Hiába te gondoskodsz róla, pucolod, eteted, a törpehöri pont az a fajta aki nem ül meg a kezedben, még nekem is meglóg sokszor. Van, hogy harap is, ha nem megfelelően érsz hozzá. Kisgyereknek inkább nyugodtabb állat kellene, tengerimalac pl.
2010. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a hörcsög etetése és takarítása rád fog hárulni, mert egy 5 éves még nem tudja megcsinálni, ő max játszani fog vele. Ha elég érettnek érzed a kislányod, hogy szót fogadjon neked, hogy a hörcsögöt nem piszkálni, nem megszorítani (mert akkor akár meg is haraphatja) ne engedje el a lakás stb stb... és vállalnád te a gondozását, nem lenne teher számodra, akkor simán:) Egy állat akár még segíthet is a fejlődésében, hogy megtanulja hogyan kell gondozni, ha megtanítod hogyan mikor kell etetni stb. De arra készülj fel, hogy egy hörcsög csak 1-2 évig él, ha nagyon megszereti a lányod nagyon szomorú lesz miatta.
2010. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Persze,hogy segítenék:)) Elég érett a lányom ettől nem félek.Vagy hörcsög vagy tengeri malac tetszik neki.Melyik a jobb???
2010. jún. 25. 14:03
 4/30 anonim ***** válasza:
nagyon nem jó ötlet, vagy a kicsi fogja agyonszorítani,vagy a höri fogja párszor megharapni. egy hörcsöggel nem olyan könnyű játszani. inkább kapjon egy cicát az nagyobb és játszani is jobban lehet vele
2010. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
akkor inkább egy malacka.
2010. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

első vagyok:


tényleg tengerimalac, az elvan ölben is, nem olyan könnyű megszorítani sem, a törpehöri meg ugrik, komolyan :)

2010. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Cica biztos nem:))

Akkor marad a malacka:)))

2010. jún. 25. 14:15
 8/30 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább a tengerimalac, mert az sokkal nyugisabb simogatni is tudja és harapni is ritkábban harap.
2010. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

És hímet vagy nőstényt javasoltok??

Honnan érdemes beszerezni és mennyi idősen???

Nagyon megköszönöm aki válaszol:))

2010. jún. 25. 16:20
 10/30 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tenyésztőtől, mert akkor kézhez lehet szoktatni, biztosan egészséges, és még a nemét is tudni fogják.
2010. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!