Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Francia bulldog. Milyen színűek lesznek a kölykök ha egy merle-tan és egy vörös kutyát összeraknak?

Elvi kérdés, nem szaporítani akarjuk őket, csak van egy ismerősnél két ilyen kutyus és vita alakult ki a színek tekintetében. A merle kutyus Dd, a vörösben semmilyen merle gén nincs. Kíváncsian várom a véleményeket.

Keress kérdéseket hasonló témákban: francia bulldog, tenyésztés, Robert Merle, szín

2018. nov. 15. 16:24  Privát üzenet  

A válaszok
Ő a tenyésztő, őt kérdezd.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. nov. 15. 20:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tenyésztő :) Épp ezért nem tudja, vagyis szerinte tudja, de nekem más a véleményem, ezért kérdeztem meg itt, hogy hátha valaki szakmai szemmel el tudná magyarázni.

# 2/4Időpont 2018. nov. 15. 20:46 Privát üzenet

Akkor ivartalanítsa a szukát. Vemhesen is lehet.

Nem tudom miért kell felelőtlenül, 0 hozzáértéssel szaporítani. Sosem fogom megérteni. Megélhetés? Vagy csak ennyire hülye? És miért pont az egyik legbetegesebb fajtát?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. nov. 16. 14:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Te mit nem értesz a feltett kérdésen? Leírtam, hogy elvben, leírtam, hogy nem lesznek szaporítva, nem lesznek kölykeik. Csak a genetikai vonzata érdekelne, hogy aki ért hozzá mit mondd ,hogy ELVBEN milyen színek lennének valószínűleg?! Agygörcsöm lesz ezektől a megnyilvánulásoktól, akik végig se olvassák a kiírt kérdést....

# 4/4Időpont 2018. nov. 16. 21:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Találtam egy darázs a lakásban, de nem találom hogy milyen fajta lehet. Valakinek ötlet?
Tengerben köveknek réseiben piros zselé horvátországban, mi lehet ez?
Szfinx macska, es francia bulldog tartasa?!
Mi a különbség a vörös hasú és a sárga hasú unka között?
Jelentleg (2016-ban) lessz-e macskamedve (vörös panda) a Budapesti állatkerben? Vagy jelenleg van-e ott, mert sehol nem találom. Köszönöm a segítségeket!
Van itt valakinek vörös vagy kék vagy csoki francia bulldog szukája?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!