Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csincsillát szeretnék karácson...

Csincsillát szeretnék karácsonyra a kislányomnak, tényleg büdös vagy csak áll hír? Nekem még nem volt

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 09:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakran van kitakarítva, akkor nem büdös egyik állat sem. Nekem tengerimalacaim voltak, tiszták voltak.
2018. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran kell kitakarítani az alját.Jól kell gondozni.Akkor nem büdös, ha nincs elhanyagolva.

Amúgy hány éves a kislány?Ő fogja gondozni?

2018. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ember is csak akkor büdös, ha nem tisztálkodik. :)

Azért alaposan nézz utána a csinik tartásának, érzékeny állatok. Alapos felkészülés után érdemes beszerezni őket.

2018. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is figyelembe venném, hogy hány éves a kislányom.
2018. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy gyerekre egy állat sem bízható teljesen.Szülő gondozza, gyerek besegít, még tanulja a gondozást szülőtől.De ők még elfelejtenek dolgokat, a gondozási ösztön és felelősségérzet felnőttkorra fejlődik ki./egyeseknél akkorra sem sajnos./

Tehát a gyerekre hagyni az állatot nem szabad.És nem is szidható érte ha elfelejti etetni,vagy megunja.Főleg ha nem is ő akarta az állatot, hanem kapta ajándékba.

2018. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3 éves a kislányom

De természetesen én rendezném mindíg,csak imádja a szőrmókokat ;)

2018. nov. 21. 10:46
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
3 éves kislánynak semmilyen élő állat nem való!!! Vegyél neki plüsst, amit kedvére szorongathat, ne egy szegény állatot, akit nem tud még kezelni, mert akármilyen jólnevelt, megszoríthatja, földhöz vághatja stb.
2018. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább olyan állat kéne, aki szereti, ha szeretgetik, pl. kutya, cica. A rágcsálók nem szeretik, és nem tesz jót nekik a dögönyözés, simogatás. A csincsilla pedig különösen érzékeny.

"zek a kis félénk teremtmények kiválóan alkalmasak arra, hogy nagyobb gyerekek és felnőttek háziállatai legyenek, viszont a kisgyerekektől ajánlatos távol tartani a csincsillákat, mivel rendkívül érzékenyek a durva bánásmódra. Sok kíméletes gondoskodás eredményeként elég szelíddé is válhatnak. Sok más rágcsálóval ellentétben egy csincsilla megvásárlása hosszú távú elkötelezettséget jelent, hiszen ezek az állatok akár 20 évig is elélhetnek."

2018. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
3 éves gyereknek SEMMILYEN élő állatot ne vegyél!!!!!
2018. nov. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom! 3 éves gyereknek akarsz állatot?? Aki állandóan rázná az állat rácsát, plusz nyomorgatná? Kicsit várjatok ezzel még... Én 8 éves koromban kaptam először állatot, amikor már "gyengéden" megtudtam fogni és nem piszkáltam állandóan. Szüleim felelős döntést hoztak ezzel...
2018. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!