Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Csincsillát szeretnék karácsonyra a kislányomnak, tényleg büdös vagy csak áll hír? Nekem még nem volt

2018. nov. 21. 09:55  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Ha gyakran van kitakarítva, akkor nem büdös egyik állat sem. Nekem tengerimalacaim voltak, tiszták voltak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/20Időpont 2018. nov. 21. 09:59 Privát üzenet

Gyakran kell kitakarítani az alját.Jól kell gondozni.Akkor nem büdös, ha nincs elhanyagolva.

Amúgy hány éves a kislány?Ő fogja gondozni?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/20Időpont 2018. nov. 21. 10:11 Privát üzenet

Az ember is csak akkor büdös, ha nem tisztálkodik. :)

Azért alaposan nézz utána a csinik tartásának, érzékeny állatok. Alapos felkészülés után érdemes beszerezni őket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/20Időpont 2018. nov. 21. 10:14 Privát üzenet
Én azt is figyelembe venném, hogy hány éves a kislányom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/20Időpont 2018. nov. 21. 10:23 Privát üzenet

Amúgy gyerekre egy állat sem bízható teljesen.Szülő gondozza, gyerek besegít, még tanulja a gondozást szülőtől.De ők még elfelejtenek dolgokat, a gondozási ösztön és felelősségérzet felnőttkorra fejlődik ki./egyeseknél akkorra sem sajnos./

Tehát a gyerekre hagyni az állatot nem szabad.És nem is szidható érte ha elfelejti etetni,vagy megunja.Főleg ha nem is ő akarta az állatot, hanem kapta ajándékba.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/20Időpont 2018. nov. 21. 10:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

3 éves a kislányom

De természetesen én rendezném mindíg,csak imádja a szőrmókokat ;)

# 6/20Időpont 2018. nov. 21. 10:46 Privát üzenet
3 éves kislánynak semmilyen élő állat nem való!!! Vegyél neki plüsst, amit kedvére szorongathat, ne egy szegény állatot, akit nem tud még kezelni, mert akármilyen jólnevelt, megszoríthatja, földhöz vághatja stb.

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/20Időpont 2018. nov. 21. 11:13 Privát üzenet

Akkor inkább olyan állat kéne, aki szereti, ha szeretgetik, pl. kutya, cica. A rágcsálók nem szeretik, és nem tesz jót nekik a dögönyözés, simogatás. A csincsilla pedig különösen érzékeny.

"zek a kis félénk teremtmények kiválóan alkalmasak arra, hogy nagyobb gyerekek és felnőttek háziállatai legyenek, viszont a kisgyerekektől ajánlatos távol tartani a csincsillákat, mivel rendkívül érzékenyek a durva bánásmódra. Sok kíméletes gondoskodás eredményeként elég szelíddé is válhatnak. Sok más rágcsálóval ellentétben egy csincsilla megvásárlása hosszú távú elkötelezettséget jelent, hiszen ezek az állatok akár 20 évig is elélhetnek."

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/20Időpont 2018. nov. 21. 11:18 Privát üzenet
3 éves gyereknek SEMMILYEN élő állatot ne vegyél!!!!!

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/20Időpont 2018. nov. 21. 11:43 Privát üzenet
Jézusom! 3 éves gyereknek akarsz állatot?? Aki állandóan rázná az állat rácsát, plusz nyomorgatná? Kicsit várjatok ezzel még... Én 8 éves koromban kaptam először állatot, amikor már "gyengéden" megtudtam fogni és nem piszkáltam állandóan. Szüleim felelős döntést hoztak ezzel...

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/20Időpont 2018. nov. 21. 11:46 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lábizzadásra mit használsz? 20 hós kislányomnak iszonyúan izzad a lába, minden zokniban, harisnyában, mamuszban és cipőben is. Szinte nedves, mikor leveszem róla és büdös is, még a cipője is.
Kislányomnak 14 naposan esett le a köldökcsonkja, de nem szép köldök volt alatta, hogy hanem fehér ín rész látszik és eléggé büdös. Hogyan tovább?
20 hónapos kislányomnak nagyon büdös a pelusa reggelente. Szúrós szagú a pisi benne. Valakinek a babája volt így? Holnap viszem vizeletvizsgálatra.
Mitől lehet ez? Kb 2 hete érzem, hogy az 1 éves kislányomnak büdös a pisije. Vagyis nem mondanám, hogy büdös, hanem olyan érdekes erős szaga van.
14 hónapos kislányomnak nagyon fura szagú a szája (büdös szó szerint) mitől lehet?
3,5 hós kislányomnak az utóbbi napokban miért lett irgalmatlanul büdös a széklete?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!