Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mire kapnak leginkább az egerek?

Mire kapnak leginkább az egerek?

Figyelt kérdés
Van egy pár jószág a házban de nem nagyon jönnek a csapdára, próbálkoztam sajtal, kolbásszal, szalámival, húsfélékkel stb... De nem tudom melyikre jönnek leginkább. UI.: köszönöm a válaszokat!!

2018. nov. 23. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Anno nekünk is voltak egér "vendégeink" kint hátul a garázsba. Próbáld meg a dió belet. Nekünk arra szépen jöttek(és haltak persze).
2018. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Osszel mindig bejottek az egerek a spajzba, a sok egyeb elelmiszer miatt nem volt fogos semmilyen csali. Leraktam a foldre 2 deszkat allitva, ketto kozt egy egernyi ressel, a res elott es mogott volt a megvetett de ures egerfogo, nyomasra sult el. Ez egy igy mar hatekony halal csapda volt.
2018. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly füstölt csülök bőrével fogtam sokat a nyári konyhában. Figyelni kell, mert megtanulják, hogy a vesztüket okozza a finom falat, és ha már nem nagyon fog a csapda váltani kell csalit.
2018. nov. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!!
2018. nov. 23. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:

A mi egereink” a lisztre mentek nagyon

Esetleg chips, csoki (abbol se mindre mennek rá,próbálgatni kell több fajtát)

2018. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!