Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Fressnapf melyik állatmenhel...

Anide113 kérdése:

A Fressnapf melyik állatmenhelynek adja az adományládába bedobott ételeket?

Figyelt kérdés
2018. dec. 11. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Megtartja magának.
2018. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartják meg , kamera figyeli az üzleteket azokat meg a központi iroda . Tettek már ki több arcot ilyen buga miatt . Max azt teszik hogy a bolti horpadt konzervet kicserélik a gyűjtőből azonossal de épre .
2018. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszoló, akkor biztos vagy abban, hogy oda kerülnek ahova kell?

Mert, hogy őszinte legyek én is attól féltem, hogy hiába dobok be, csak visszarakják a polcokra...

Mert a Fressnapnak hiába írtam és kérdeztem, hogy kinek adják válaszra sem méltattak.

Párszor már csalódtam bennük, ezért most felmerült bennem ez a dolog is. Végülis már csapták be a vásárlókat...

És soha egy kép sincs, ahol látszódna, hogy odaadták valakinek, sőt még írást sem találok...vagy hálálkodó Alapítványt...

2018. dec. 11. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig az adott város/kerület “saját” menhelye kapja.
2019. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik városban laksz, de nálunk Győrben a Győri Állatmenhely kapja az adományokat a Fresnapftól.
2019. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hibák lesznek tévedések is , minél nagyobb összetettebb valami akkor annál nagyobb a lehetősége . A reklámok pénzbe kerülnek a köszönő cikkek is , eleinte kezdetekkor voltak tvben újságokban a cégektől , meg lehet nem foglalkoznak ezzel .
2019. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!