Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mikrózható melegítő párna...

Mikrózható melegítő párna (nem feltétlen állatoknak való), ami sokáig tartja a meleget?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egyet, de elég tanácstalan vagyok, láttam olyanokat, amik 8-10 óráig is tartják a meleget elvileg, de ezeket mind nagyon drágán, (6000-től egészen 18000-ig...), viszont tudom, hgy vannak olyanok, amiket gyógyszertárban, egyéb ilyen helyeken árulnak lényegesen olcsóbban (1-2000), de nem tudom, ezek mégis mennyi ideig maradnak melegek.


Valaki tapasztalat, tipp, esetleg link bármelyikkel kapcsolatban?



2018. dec. 17. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

nemtudom a felhaználását, de ha van konektor a közelben akk egy terráiumi fütő vezeték-nem ez a neve most nem jut esezmbe, is adhatja a meleget-ha olyan lsez a felhasználás


h miert ajanlottam, 4évig melegen tartja az adott területet-ha van áram, persze meg kell oldani h ne a kutyust fűtse ha alá lesz, hanem valami közeg kell

2018. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, mint mondtam, mikrózható kellene, mert nem nagyon megoldható az áramforrásés a linkelt párnára is gondoltam a drágább alatt, mert hiába 5000 csak a honlapon, minimum 6000 Ft fölött kell rendelni és arra jön még a postaköltség is...
2018. dec. 18. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!