Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot érdemes tenyész...

Milyen állatot érdemes tenyészteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék belefogni az állattenyésztésbe persze csak” hobbyból” először majd ha úgy gondolom hogy meg tudok belőle élni akkor felmondólevele a munkahelyemen.Az állatok nagy barátaim ezért csak gondos olvasgatás,kérdezgetés és átgondolás után fognék bele!
2018. dec. 27. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hely? Pénz? Dísz vagy étkezési? ...
2018. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Haszonállatot


Kutyát,macskát, hobbi nyulat, hörcsögöt, tengerimalacot stb hobbi állatot csak úgy lehet tenyészteni hogy mindig mínuszban leszel.


Persze ez csak az anyagi oldal. Egy kutya sokkal többet tud adni mint egy disznó, ha érzelmi szálon nézzük, de az komoly tudást igényel

2018. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kicsit bővebben is irhatnál. Haszonállatnál tudok néhány általános dolgot mondani.
2018. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából nem haszonállatra gondolok hanem minden másra!

Hüllők,kisemlősök,halak,madarak

2018. dec. 28. 00:40
 5/8 anonim válasza:
Ahhoz nem értek de kétlem hogy meg lehet élni belőle.
2018. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a kisemlősök tartásából eléggé tájékozott vagyok. Így ha azon gondolkodsz, mindenképp kövesd a német példákat
2018. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hüllőkből a ritka teknősöket megéri, de ahhoz nagyon kell érteni és egy tenyészcsapat összehozása milliós tétel.
2018. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A drágább álatokba nem is kezdenék bele mert minél drágább annál bonyolultabb és nehezebb tenyészteni.Az ilyen állatokhoz nagyon kitanult ember való nem egy kezdő szerintem!
2018. dec. 28. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!