Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Magamra szeretném tetovaltatni...

Magamra szeretném tetovaltatni a kutyámat jó ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy 8 éves németjuhász kutyám akit imádok és támadt egy olyan ötletem hogy magamra tetováltatnám de félek hogy megbanom.

Szerintetek magamra tetovaltassam ha nagyon szeretem ?❤️❤️

Válaszokat előre is köszi 🙂



2018. dec. 28. 18:16
 1/10 anonim válasza:
ne tedd.
2018. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miert ne tegye? Az lenne a hulyeseg ha egy pasi/csajt tetovaltatna magara szerelembol, egy kutya nem hagyja el es orokke vele marad igy.

Kerdezo annyit javasolnek hogy egy nagyon jo tetovalot keress erre a feladatra aki az adott kepet valoban ugy tudja felvarrni. Sajnos mar lattam par gagyit, a penzt ne nezd mert aki igenyes munkat csinal annal megeri. Egyebkent nagyon szep dolog toled es jo hogy valaki ennyire szereti a kutyusat :)

2018. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Hát bocs ünneprontó leszek, de 6 év múlva már arra fogja emlékeztetni minden nap, hogy volt egy kutyája....
2018. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a törpenyuszijaim vannak a bokámon. Én úgy vagyok vele hogy mindig velem vannak. ( Az egyik sajnos már nem él, és a halála után tetováltattam).

És igen én örülök neki ha mindennap eszembe jutnak 30ev után is.

2018. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz ötlet, de én a helyedben nem most csináltatnám meg, hanem később, a tááávoli jövőben, mikor már nem lesz köztünk a kutyus. Mert nem lehet tudni, hogy a jövőben hogy fogsz nézni arra a tetoválásra, hogy boldogan, mert hogy milyen szép emlék, vagy szomorúan.


De maga az ötlet nem rossz. :)

2018. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3. Pont ez a lenyege hogy mindig is emlekezzen es ranezve elmosolyodik majd es a szep emlekek eszebe jutnak es hogy volt egy csodalatos baratja. Nem rokton kell szomoruan ranezni
2018. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor biztos én vagyok túl érzelgős, mert 15 évvel a kutyánk halála után is, ha meglátok róla egy képet, sírhatnékom lesz..
2018. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amíg félsz, hogy megbánod, addig ne tetováltasd magadra. Amikor már biztos vagy benne, hogy nem fogod megbánni, akkor tetováltathatod, egy jó tetoválónál.
2018. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem három mancslenyomat van a bokámon. Három nagyon kedves barát örök emléke.
2018. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Meg fogod bánni 100%
2019. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!