Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az állatokat. Van is egy kutyám. De szeretném ha el tudnánk hozni még egy kutyát a menhelyről. Az udvarunk elég nagy ahhoz két kistestű kutya elférjen. De anyukám nem engedi mert szerinte egy kutya is elég (meg tesóméknak van egy hörcsöge meg egy nyuszija meg vannak halaink is). Apa azt mondta hogy neki már nem kell több kutya mert ott van kettő is és az udvar se olyan nagy. Mamánál van kettő kutya. A többi rokonomnál is van kettő vagy több kutya. Én nagyon szeretnék rajtuk segíteni. Szoktam önkénteskedni is a menhelyen. Ott jó soruk van a kutyáknak de mégiscsak jibb lenne nekik egy szerető családban. Szerintetek hogy tudnák segíteni rajtuk?


A válaszokat előre is köszönöm.


2018. dec. 29. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk, egy kistestű kutyát már tartotok az udvaron? Nem bántásból meg semmi, de már ezt az egyet se jól tartjátok, ugyanis kistestű és/vagy rövidszőrű kutyát nem lehet csak az udvaron tartani. Ha hoznátok még egy ilyet, akkor a mínuszokban az is ugyanúgy fázna mint ez. És hiába mondod hogy meleg háza van vagy bármi, ha nem mehet be fűtött helyiségbe, a házában is fázik, arról nem is beszélve, hogy nincs 0/24-ben a házában.


Tehát inkább a mostanin kéne elgondolkozni, hogy nem oldhatnátok-e meg legalább a kinti-benti tartást.

2018. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van egy melléképület ahol van fűtés ott szoktuk tartani ilyen hidegekben. Egyébként hosszú szőrű. A házba sajnos nem nagyon jöhet be mert anyukám mindig mondogatta hogy az ő házába se kutya se macska nem jöhet be. Néha be szoktuk amikor anya nincs itthon.
2018. dec. 29. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Hiába hosszú szőrű, ha kistestű akkor közel van a földhöz és fázik. Mondjuk az jó ha van fűtött mellékhelyiség ahol lehet télen. De én nem tanácsolom a szüleid ilyen ellenzése mellett még egy kutya beszerzését.
2018. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!