Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A macska lenne a tökéletes...

A macska lenne a tökéletes társállat?

Figyelt kérdés
Nem kell kivinni sétálni, jobban tűri a magányt, nem zajong(ugat, nyüszít), elássa a kakiját(nem büdi, nem lépünk bele), nincs elrontva túltenyésztéssel, a házi macskában szinte semmi örökletes betegség nincs, az élősködők által terjesztett betegségekből is kevesebb vonatkozik rájuk, mint a kutyákra, szép marad vele az udvar és bónuszként még dorombolásával gyógyít is.
2010. jún. 28. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
igen, tökéletes :)
2010. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Érdekállat, amely felsőbbrendűnek tartja magát nálad :)


De én is imádom a cicákat. Van kettő is.

2010. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a 2.válaszolóval :D
2010. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A cicák felségesek mint az oroszlánok. A legméltóságteljesebb állat az oroszlán is cica. A macska a tökéletes társállat. Melyik a legtökéletesebb állat a világon?
2010. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Csak eppen hullajtja mindehova a szoret min a ho, es az agytol kezdve az ebedloaztalon keresztul a konyhaasztalig mindenhova felmegy.

Szeretem a macsakat, de semmi esetre sem lakasban.

2010. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Beatrix17 ***** válasza:
24%
A macskánál tökéletesebb állatka nincs!Igaz,némely fajta erőszakos,egoista,de ezek is imádni való tulajdonságok!Nekem 14éve vannak macskáim!Anyámnál van3,az exemnél1 és nálam is 1:)!Csak bánj vele jól!!!!
2010. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Én csak azt utálom a macskákba, ha pl megíjed, vagy nem akar lesz

llni rólad, beléd engedi a körmeit! Áhhhh... Agyon tudnám ütni!(persze a valóságba nem bántanám a macskákat.:)

Ja, csak sokszor a macska nem hallgat rád, azt tesz amit akar. A kutyát belehet tanítani nyomkövetésre, örzés-védésre, vadászatra, életmentésre. Megnézném, hogy egy macskával kerestetnek meg embereket egy összedölt ház romai alatt... Szerintem a kutya jobb!

2010. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Imádom a macskákat, DE: miből gondolod hogy mindenki otthon szeret ülni egyedül, csöndben? Tudod vannak olyan emberek akik szeretnek valamit csinálni, sétálni, ügyeskedni, dolgozni, szeret válogatni a formák közül (lehet hogy egy macska nincs túltenyésztve de kb minden macska ugyanúgy is néz ki, nem úgy mint pl a kutyák!) stb. Szóval a macska NEM tökéletes társállat, csak van olyan ember akinek tökéletes.
2010. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Számomra a macska a tökéletes állat.

Az egyik előző válaszoló kommentjéhez fűzném, hogy nem minden cica ugrál fel mindenhova, az enyém sosem próbálkozott ilyennel.

Szőre az hullik, ráadásul hosszú is neki, de nekem öröm fésülgetni.

2010. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tény, hogy egészen más.

Valóban fensőbb rendűnek tartják magukat. De valahogy nem lehet ellenálni annak a nézésnek. Én világ életemben kutyásnak tartottam magam, aztán most itt ugrálok egy fekete szörnynek (a macskám).

Van egy blog a neten. Alfi macska világuralomra tör. Ha abba beleolvasol Mindent (!!!) meg fogsz érteni.

Amúgy alapvetően mindegy, hogy kutya vagy macska. Jó érzés, ha az embert állatok veszik körül. Én irigylem azokat, akiknél mindkettő van.

.

2010. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!