Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy állatokra...

Lehetséges az hogy állatokra vigyázzak míg a gazdájuk nyaral?

Figyelt kérdés
Sajnos állatpanziót nem létesíthetek mert nincs meg hozzá a végzettségem de zsívesen csinálnám ezt.Ha esetleg facebookon csinálnék egy ilyen oldalt és megosztanám külömbözőállatos csoportokkal akkor ez beválhatna?Vagy esetleg valami hasonló ötletek?
2019. jan. 6. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan sok gazdinak adódik olyan gondja hogy hova helyezze el kedvencét ha elutazik. Például:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__9684414-mil..

2019. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát, én személy szerint nem bíznám idegenre a kutyámat. Valamint ha fizetek érte, elvárom, hogy legyen papírja vagy tudjon valamit felmutatni.
2019. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Nincs papírod? Hát...


Hol lenne az ebem?

Hol sétáltatnád?

Számlát adsz?

Szerződve vagy dokival, 0-24-re?

Biztosításod van, ha megsérül, megszökik, meghal?

Ha beteg vagy/melózol, akkor ki vigyáz rád?

Szerződést írunk? Persze ügyvéd/közjegyző előtt, az átvételről/átadásról?

Webcamera van, amin ránézhetek 0-24-ben?

...

...



>:)

2019. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze megértem!

de amir az első küldött oda is beküldtem egy cicapanzióz!Na olyan körülmények közé én sem tenném be az állatkáim!

2019. jan. 6. 16:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl hasznos lenne egy ilyen dolog. Nemrég költöztünk a városba, senkit nem ismerek, akire rá tudnám bízni, így nem tudok elmenni nyaralni.
2019. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ugye az állat a házban lenne hát hol máshol!(persze nem egybe minden ás állatkával)Mivel nem vagyok hivatalosan panzió ezért nem szerződnék orvossal meg nem adnék számlát de persze van állatorvos minden városban meg ügyelet de nem hiszem hogy olyan gyakran szükség van rájuk.
2019. jan. 6. 16:25
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez nem a fővárosban lenne!Ezért nem hiszem hogy olyan nagyon nagy "forgalom"
2019. jan. 6. 16:28
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem adnál számlát???


Na ott már buknál is. 1 NAV ellenőrzés, és véged!


És miért is adjam az ebem egy fekete azaz kamu állatvigyázónak???

2019. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Soha semmifėlekėpp nem adnam idegenek keze közė a kutyám! Mėg ha ők fizetnenek napi 100 ezer ft ot akkor sem. Vagy nincs nyaralas, vagy csakis kutyas helyen!
2019. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És milyen végzettség kell hozzá?
2019. jan. 6. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!