Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen képesítés szükséges...

Milyen képesítés szükséges egy állatpanzió létesítéséhez?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy állatpanziót nyitni csakhogy nem tudom hogy milyen végzettség kell hozzá mert mindenhol csak annyit írnak hogy kell hozzá végzettség de azt nem írja hogy milyen.
2019. jan. 6. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Engedd el!

2019. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeket én is megtaláltam de egyik sem írja le a konkrét dolgot hogy milyen végzettségre volna szükségem ehez!
2019. jan. 6. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a helyi önkormányzatot vagy a NÉBIHet, mivel ők ellenőrzik a tevékenységhez fűződő végzettséget. Ha komolyan gondolod, akkor ennyi személyes utánajárást megér.
2019. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék ott rdeklőni mert ha esetleg valami olyan ami számomra lehetetlen végzettség akkor nem gondolkozom rajta tovább és ha esetleg még a jövőben enne dolgom ott akkor jó hülyének néznének!
2019. jan. 6. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem néznek hülyének emiatt. Felteszel egy kérdést ők meg válaszolnak, nincs utóélete a dolognak.
2019. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
állatorvosi asszisztens
2019. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!