Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Többe nézed az állatokat mint...

Többe nézed az állatokat mint az embereket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 23:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A saját állataim természetesen többre tartom mint az idegen vagy a nem szerett embereket. A többi állatot is előbb szeretem meg, bízok meg bennük mint egy emberben de azért az embereket sem gyűlölöm.
2010. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én tobbre tartom a kiskutyám mint sok embert de azért a kutyámnál is vannak számomra fontosabb emberek szal nem
2010. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdés arra utalt, hogy többre tartom-e az állatokat, akkor tulajdonképpen igen.
2010. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
én kb. egyenlőnek tekintem őket.
2010. jún. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat, ket-harom ismerosomnel sokkal, ezerszer tobbet er a halam. De nem lehet ezt igy megmondani, mert nagyon sok fontos ember van, es hiaba imadom a kutyamat, az a par ertekes potolhatatlan csaladtag nem hasonlithato ossze vele.

De ahogy egy elottem szolo mar mondta, igen, egy ismeretlennel en is tobbre tartom az ebemet. :)

2010. jún. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor allatkinzassal talalkozom eloben vagy latom a teveben, akkor legszivesebben hasonloan megkinoznam az embert, aki elkovette... es igen, az allatot tobbre tartom.
2010. jún. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kutyáim a legjobb barátaim,nagyon okosak és bármikor meghallgatnak ,ezt persze nem mondható el egy pár emberről akiknek a nevük : BARÁT
2010. jún. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
12%

Gyermekkorom óta nagyon-nagyon szeretem az állatokat. Volt is egy-két-három-négy... fajta állatom. És most jön az a bizonyos de...Mióta olvasom a Bibliát és személyes kapcsolatom van Istennel, azt mondom:akármilyen aranyos, okos, kedves, hűséges egy állat, és akármilyen visszataszító, gonosz, stb... egy ember, akkor is fontosabb egy ember élete,mint egy állaté, ezért többre kell néznünk egy embert, mint egy állatot. Az embernek van halhatatlan lelke, az állatoknak nincs. (Most nem az értelem, érzelem, akaratra gondolok lélek alatt)Az ember lelke mehet a pokolba, vagy a mennybe, de az állaté nem.

Szeretem nézni az Animal Planeten az állatmentéssel kapcsolatos filmeket, de mindig arra gondolok, hogy sok ember még annyi törődést sem kap, mint azok az állatok, amiket megmentenek a műsorban....

2010. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó az eszedbe sem jut hogy talán a Bibliának sincs mindenben igaza? Miért kéne vakon hinni benne? Nem az állatoknak nincs lelke hanem az isten becsüli le őket, mert amikor "kitalálták" akkor még ez volt a szokás és hogy az emberek kedvére tegyen és kövessék.
2010. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen többre tartom őket !

Biblia .... én nem hiszek sem istenben sem a Bibliában .

Abban hiszek amit látok , érzek , hallok .Nem abban amit soha nem láttam , amit valaki lehet hogy csak kitalált .

Az Állatoknak is van lelkük , ahogy az embernek is , miben vagyunk mások mint az állatok ??

Most jön majd hogy megkeseredett emberek vagyunk (akik az állatokat többre tartják ) Hogy nincsen családunk , barátaink :) El kell szomorítanom néhány embert , márpedig van ! De az állataim úgy szeretem mint ha csak a gyerekeim lennének :)

2010. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!