Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok, ha kedvencei...

Ti mit csináltok, ha kedvenceitek rendetlenkednek?

Figyelt kérdés

Pl. ha levernek, összetörtek valamit, vagy egymással civakodnak.Mivel adjátok értésükre, hogy rossz amit csinálnak?

Kutyások, macskások válaszai egyaránt érdekelnek!


2019. jan. 12. 21:04
 1/5 anonim válasza:
100%
Rá szólok és többnyire abba hagya. Mondjuk elég jó érzékel tudja a kutya ha rosszfát tett a túzre mert el bújdokol, és úgy tesz mintha nem ő lett volna.
2019. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem macskám és kutyám is van.


A macskára nagyon határozottan rászólok és elandalog a bűntett helyszínéről én pedig pampogva feltakarítom a romokat (amit ő kielégült vigyorral néz). Macskánál egyébként nem nagyon tudsz mit csinálni. Arrogáns, bunkó állatok, akik azt hiszik hogy ők uralják a világot.


Az argentin dogommal lényegesen könnyebb a helyzet, ő nem is nagyon szokott az agyamra menni

2019. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyik kutyám nagyon értelmes, 8 hetes kora óta velem van, a nézésemből is tudja, hogy mit akarok de ha annyit mondok, hogy nem vagy elég, akkor azonnal abbhagyja amit csinál. A másik egy mentett kutya, szegénykém nem túl okos:D. Neki ha azt mondom, hogy mitcsinálsz, akkor tudja rosszat csinál és egyből elkezd hízelegni.

De ha valamit véletlenűl törnek össze (bár erre még nem nagyon volt példa), akkor nem szólok semmit hiszen nem szándékos volt, nem értené, hogy miért szídom le.

2019. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor szólok rájuk, ha rajta kapom őket. A kutyus ilyenkor rögtön abbahagyja. A macska.. A macska meg gyorsan befejezi, amit éppen csinàlt.

Az ablakban volt egy pohár. A virágaimnak a vízét pihentettem benne, de akkor éppen üres volt. A macska azzal játszott, hogy bele-bele pakolta az egyik mancsát. Rászóltam. A következő mancsmozdulattal leverte a poharat.


Ha màr kész esetek vannak, akkor általàban csak talarítok, esetleg magamban morgolódok. De ezt is másként élik meg az állatok.

A kutyus szobatisztasàgra nevelésének vége felé történt egy kis pisi baleset. A kicsi húzott rà wc papírt és szomorúan nézte a “művét”, miközben feltakarítottam.

A macska meg élvezettel hànyja teli szőrrel az egyetlen szőnyeget a hàzban. Ő még érdeklődve oda is szokott sétàlni és szinte milimèterekről, teljesen tàg pupillàval figyeli, ahogyan takarítok. És látod a szemén, hogy bosszút forral.

2019. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kutyám és cicám is van


a cica nagyon betoji, mindig nagyon figyel mindenre és ha véletlenül mégis lever valamit, akkor iszonyúan megilyed és elrohan a ház legtávolabbi sarkába. őt ezért nem is büntetem.


Ha a kutyák pakolásznak, akkor szóval rájukszólok, ha nekem hoznak mindenfélét, akkor pedig elmegyünk játszani. Tudom, hogy ezt nem szabadna, de már lassan 8 éve megy ez így és én élvezem, ezért itt eltérek a nagykönyvtől :) Ha az egyik morog a másikra, akkor is egy szóval elintézem a dolgot.

2019. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!