Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti kedvelitek a kaszáspókokat?

Ti kedvelitek a kaszáspókokat?

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én egyedül a vízipók csodapókot kedvelem.
2019. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen
2019. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Az álkaszáspókra gondolsz ami a szobában van? Igen..főleg mert összeszedi a szúnyogokat..néha esetleg egy legyet is megfog.. bár igazából mindegyik állatot/rovat/ízeltlábú szeretem..van is itthon pár madárpók.. de a feleségem mindig olyankor pókhálózik le ha nem vagyok itthon hogy ne legyen veszekedés belőle.. emígy jó sok egyeztetés után meg kell beszélni hogy melyik pók maradhat melyik nem, ami száműzetésre van ítélve azt kiviszem az udvarra.. párszor megengedte hogy én pókhálózzak.. aztán rájött hogy én csak a pókhálót szedtem le a pókot otthagytam, betetelgettem a szekrény vagy a függöny mögé, így nem szabad nekem pókhálóznom..
2019. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Noha nagy állatbarát vagyok, nem kifejezetten rajongok egyik pókért sem.
2019. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem, számomra nagyon félelmetes mindegyik pók, egyszerűen nem tudok velük megbarátkozni. Nem bántom őket, de tapsolni sem kezdek el, ha meglátok egyet a szobámban :D valahogy egy kiskutyának jobban tudok örülni...
2021. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Anyaaaaa! PÓÓÓÓK!
2021. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
ÁHHH OTT EGY KIB*SZOTT PÓK!!! Ebből szerintem kitalálod 😅
2021. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Beköltöznek, de tavasszal kidobom az összeset.
2021. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!