Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnek egy kisallatot...

Szeretnek egy kisallatot otthonra, ami megfelel a kovetkezoknek: Kistestu, nem budos, nem tarsas leny, nem hullo vagy izeltlabu, nem kerul sokba a fenntartasa ( pl allatorvos gyakran), tarsashazban is elvan, kibirja a 9 oras egyedulletet?

Figyelt kérdés
Szoval kutya, macska, höri, tengerimalac kilove, halakat nem szeretnek. Van meg vmi egyaltalan? A gyerkoc ezzel nyuz, meg en is szeretem az allatokat. Olyat szeretnek, amelyiknek nem esik annyira rosszul a bezartsag.
2019. jan. 17. 11:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az aranyhörcsög tökéletes. Egyáltalán nem büdös, egyedül szeret lenni, és egész nap alszik a ketrece sarkában. Amúgy meg tök cuki.
2019. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Afrikai óriáscsiga. Nekem az is van:) Kell neki egy nagy doboz, bele egy kis föld, 1-2 naponta uborka vagy saláta, répa stb.
2019. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat. Az aranyhorcsogot milyen gyakran kell allatorvoshoz vinni vagy gyogyszerezni?
2019. jan. 17. 11:30
 4/30 anonim ***** válasza:
36%

Miért van kilőve a tengerimalac, hörcsög? és a macska?

Van még nyúl, csincsilla, teknős

2019. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%

Minek akarsz állatot, ha az alapvető szükségleteit sem tudod biztosítani, mint társ és orvosi ellátás?

Netán a gyerekeddel is így bánsz?!


Amúgy meg tényleg minek is orvos...lehet venni másikat stb.


Az összes rágcsáló és kisemlős társas lény! A kutya/macska nagyon komoly felelősség!

Neked maximum 1db csiga lenne való, amit eső után felszedsz a földről, még ingyen is van!

2019. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Pont inkabb a gyerekemre koltom a penzt inkabb, mint allatorvosra, sry.

Es ki mondta, h nem vinnem el, ha beteg lenne?

Kotelezo oltasokra gondoltam.

Kutyat, macskat nem zarnek be lakasba, mert sajnalom oket.

Olyan allatot sem szeretnek, aminek szaga van.

Tudtam, h a fanatikusok majd betamadnak. Kerem, az valaszoljon, aki erti a kerdest, es nem okoskodik, meg ismeretlenul kioszt.

Koszonom!

2019. jan. 17. 11:50
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
A hörcsögöket csak akkor kell orvoshoz vinni, ha betegek lesznek. Illetve egyedül szabad csak tartani őket. Az egyik dzsungáriai törpehörcsögömet 3 évesen vittem dokihoz először, ciszta nőtt a hasán. Onnantól kb 2 hetente jártunk vissza, végül sajnos altatni kellett. De előtte évekig nem volt semmi baja. A hörcsög miért van kizárva? Csak az induló költségek nagyok (minimum 20-30.000 Ft, de onnantól nem nagy kiadás havonta a kaja). Küldök neked egy weboldalt üzenetben, az az egyetlen normális magyar nyelvű höris weboldal. Ott minden fontos információt megtalálsz a helyes tartásról és etetésről. Illetve lépj be a kb 1.700 fős Hörcsög imádók csoportba, ott is sok segítséget fogsz kapni. Bármilyen állat mellett is döntesz: kereskedésből soha ne vegyél állatot, és egy tanácsot se fogadj meg. Ott nem értenek hozzájuk, csak rásóznak a vevőre minden szrt.
2019. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszod, es a linket is.

A szag miatt tartok kisse ezektol az apro ragcsaloktol, bar az teny, hogy nagyon cukik😁

2019. jan. 17. 12:04
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

5:a hörcsög például nem társas állat. Náluk kb életveszélyes egy "társ"

Viszont ő éjszaka aktív, amikor a gyerkőc alszik, így csak napi egy-két alkalommal lenne lehetősége "hörcsögözni" és akkor sem félórákig mert a hörcsög nem tipikusan az a gyomrozni való állat.

Minden, amit tudnod kell a hörcsögökről MIELŐTT belevágsz: [link]


Vadászgörény esetleg? Bár ő jóval nagyobb helyet és sok foglalkozást igényel, de ha jól utánaolvasol, ideális társ lehet. Plusz több ideig is él a hörcsögnél.

2019. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Koszonom a hozzaszolasodat es a tippet, utananezek!
2019. jan. 17. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!