Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy utaztassam a macskám?...

Hogy utaztassam a macskám? Milyen lesz?

Figyelt kérdés

Nyáron megyünk nyaralni vonattal és visszük a macskánkat is. 74 kmre megyünk innen de az vonattal 1.5 óra plusz még a várakozás, szállás elfoglalása, stb.

Félek hogy nem fogja bírni tehát bepiszkít vagy ha adok neki inni akkor főleg.

Hogy utazzunk? Mire figyeljek? Tippeket tanácsokat elfogadok előre is köszönöm.


2019. jan. 21. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
1,5 órát valószínűleg ki fog bírni, de arra ügyeljetek, hogy mielőtt indultok kakiljon, pisiljen. Az én macskám egyszer piszkított be utazás során, akkor volt 8 hetes, 1,5 órás vonatúton.. Ha nem állunk meg fél úton fél órára meghibásodás miatt, akkor kibírta volna hazáig. Mostmár 2-4 órás utakon is csak alszik.
2019. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én vonattal viszem a cicákat dokihoz is és volt hogy másfél órát vonstoztunk is az egyikkel ismerosokhoz. Az enyemeim közül mind bírta az utat. Volt nálam persze jutifali. A 3,hónapos kölyök ugyanolyan szépen végigaludta az utat mint a 8 éves kandur amivel nemrég vonatoztam először.
2019. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!