Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kutya/macska...

Szeretnék egy kutya/macska éttermet. Miféle engedély kell hozzá?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen barf-technikát alkalmazó éttermet nyitni kutyák vagy esetleg macskák számára.Milyen végzettség kell?Vagy kell az egyáltalán?És miilyen engedélyek?

2019. febr. 8. 16:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
73%
Es tudtad hogy hamar befog csodolni? Beleolod a sok penzt aztan felkopik az allad. Ki fogja az allatat etterembe vinni mikor a legtobb embernek arra sincs penze hogy saja mag elmenjen enni egy etterembe.
2019. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
40%
8 általános elég. Az EU főtitkárának is annyi van. Erre hivatkozhatsz.
2019. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez baromság.


Otthon is tud enni,ezért egy percig nem fogok sétálni.

Plusz a kutyák meghatározott időpontokban esznek, nem jó ötlet felborítani az egyensúlyt. Arról nem beszélve hogy evés után minimum 1 óra kötelező pihenés, amibe a laz séta sem fér bele. A gyomorcsavarodás nem gyerekjáték

Ahogyan a BARF sem. Testsúlyhoz, étkezési szokáshoz, egészséghez állítják össze. Ezért sem szabad 0 tudással belevágni, mert iszonyat mennyiségű tudás kell és neked személyesen kell ismerned a kutyát. Pl. Nem kezdünk egyből egzotikus állatokkal.


A BARF a kutya SZEMÉLYRE SZABOTT étrendje, ez a vállalkozás hamar elúszna, perekre is számíthatnál. A média pedig párhuzamot vonna a nyers etetéssel.


Átgondoltad te ezt egy másodperc erejéig is??

2019. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Azért gondolom ezt jó ötletnek mert aki megveszi a kutyának/macskának a 3000ft/kg árú tápot az kijön egy hónapra 30-50ezerre a táppal.A barf pedig kijön 16-20ezerből a jó minőségű húsokkal a rosszabb vegyszerekkel teli húsokkal meg bőven kijön 10ezerből is!És sok kutya beteg a táptól hasmenéses vagy sokat szokott hányni azok is a barfot alkalmazzák!És sokkal egyszerűbb elvinni a kutyát valahová egy 20perc alatt mint otthon megcsinálni 1óra alatt!
2019. febr. 8. 17:06
 5/39 anonim ***** válasza:
57%

Én nem ismerek olyat aki ilyen nevetségesen drága táppal etetne, de kíváncsi vagyok.

Nem hinném hogy ismered ezt az etetést, különben tudnád hogy ez egész egyszerűen nem működik

Az indokokat a hármas már leírta.


Ja, és azért szólok hogy vannak direkt érzékeny gyomrú kutyáknak gyártott tápok és gyógytápok is.

2019. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Igen átgondoltam!

Évek óta így etetek itthon mert nekem is hasmenéses kutyáim voltak és az ORVOS ajánlotta ezt!És bevált mert azóta nincs hasmenés a kutyáimnál!És ez nekem munka előtt és utánn nagyon nehéz mert órákba telik ezt megcsinálni nekik és belegondoltam hogy mennyivel egyszerűbb lenne csak valami ilyen helyre elvinni megetetni és hazajönni.Megvan az ORVOSTÓL kapott táblázat hogy a kutya súlyához napi hány gramm étel szükséges és azt szoktam szátosztani 3 felé.(reggel délbe este)Van egy németjuhászom és egy tacskóm.Így mindenfélel dolgoztam már mert a tacsinak egyértelműen nem adhatok nagyobb csontokat a németjuhásznek meg igen.

2019. febr. 8. 17:12
 7/39 anonim ***** válasza:
39%
Ahha.... Vegyszerezett húsok... Szerinted az min javít ha elkedjük mérgezni a kutyát? Vagy ez a te üzleti modelled? Kis befektetés, nagy haszon a vegyszeres húsokkal?
2019. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
40%
Két azonos testsúlyú kutya igényi is teljesen mások
2019. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Ha akármelyik tenyésztőt megkérdezed hogy mennyire jön ki neki egy kutya havi etetése (persze táppal)Biztos hogy nem fog 30ezer alatti összeget mondani!
2019. febr. 8. 17:15
 10/39 A kérdező kommentje:
A vegyszeres húsokkal a húsboltok,Tesco,Spar van tele!
2019. febr. 8. 17:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!