Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Petvet datàhoz hozzàférés?

Az oldalon azt írjàk, hogy csak àllatorvosnak van jogosultsàga kutya és gazdàja beazonosítàsàra. Valaki tud ebben segíteni? Privàtban megírom az adatokat. Sajàt kutyàról van szó, de az orvos szerint nem az én nevemen van. (Én nem làttam személyesen a gépen lévő adatokat)

febr. 8. 20:38  Privát üzenet  

A válasz
Saját kutya lekérdezésére kell kattintani. Ott kiírja, hogy mi a megadott email címe a gazdànak. Ha a tiéd, akkor lehet csak valamit benézett a doki. Amúgy az oltásikönyvvel felszerelkezve bemész és a nevedre átiratod. Gondolom nem te rakadtad be a chipet és a gazdaváltásnàl nem frissítettétek a dokiddal.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 8. 21:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha facebook -on egy nem ismerős személynek írok majd utána rögvest tiltom, látni fogja az üzenetemet?
Mit jelent a Béta hozzáférés játékrendelésnél?
Mi lehet a hiba? Házívízművemet 90C°-al elfordítottam a jobb, és nagyobb hozzáférés végett!
Meg lehet nézni az elmentett WIFI jelszót admin hozzáférés nélkül?
Telefon memóriájához való hozzáférés?
Miért nem ismeri fel a Windows telepítő a HHD-m?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!