Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fültisztításra vittem a...

Fültisztításra vittem a cicámat,5000ft volt a vizsgálat meg 5000 a gyógyszer, nem sok ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
szerintem egy 10 perces műveletért 5000 forintot elkérni az brutális, a gyógyszerekre nem mondok semmit. Mik a tapasztalatok, vélemények?

2019. febr. 14. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Attól függ. Mire kapott gyógyszert? Mi volt a baja a fülével? Ha gomba vagy atka, akkor nem drága mert kezelni kell. Ha sima fültisztítás akkor kicsit vicces. De akkor meg nem értem a gyógyszert.
2019. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyi volt annál az orvosnál, ahova mentél. Van, ahol több, van ahol kevesebb. Szabadáras az állatorvoslás nagy része.

ha elsőre mentél, jogos a vizsgálat díja és plusz a tisztítás felszámolása.

Én aránylag olcsó dokinál voltam nemrég. Már kezelés alatt volt a kutya füle. Vgyis fogalmuk nem volt, mi a baj. Az utolsó ottlétemkor kitisztították a fülét, hogy belelássanak, majd megegyeztünk, komolyabb fülészetre kell mennem, mert ők megakadtak. Nos, azért a "fültisztításért" is elkértek 2 ezer forintot.

2019. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Legalább legközelebb te is meg tudod csinálni a cica fültisztítását,hiszen láttad. Olyan ez is mint a szerelő,csak egyszer fizetek,utána magam végzem el.

Tőlünk 5km-re lett volna az állatorvos akinek a kiszállási díja húszezer /20 000ft/ lett volna és erre a vizsgálat+gyógyszer költség is terhelte volna!!! Mit lehet a kapzsinak mondani:Takarodj a fenébe!

Sajnos az állatkánknak nagyon fájt míg elvittük egy másik állatorvoshoz:ugye lehetek állatorvos jó pénzért mert egyáltalán nem érdekel az állat állapota! Ugyanez folyik az embergyógyászatban,ahol a baj kiderülte után is további vizsgálatokat akarnak elvégeztetni veled!!! Fontosabb lett önmaguk támogatása ami megelőzi a gyógyítást,eskűtételt!!!

2019. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!