Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rászoktatnin a...

Hogyan tudnám rászoktatnin a nyuszi wc-re?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap vettem egy nyuszit, azt tudtam hogy valamelyik sarkot kiválasztja és oda kell rakni a wc-t. Egyik sarokban bogyózot is, oda raktam a wc-t majd onnantól kezdve másik sarokba végezte a dolgát, gondoltam jobban tetszett neki, oda raktam majd amikornott volt, visszament arra a sarokra ahol elősszor csinálta. Mit tudok vele csinálni?

2019. febr. 16. 18:11
 1/7 A kérdező kommentje:
7 hónaposnés állatkereskedésből hoztam ahol nem használt wc-t.
2019. febr. 16. 18:13
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy!!!
2019. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy nem lehetne hozzá szoktatni.
2019. febr. 16. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne pakolgasd a wc-jét, még egyelőre csak ismerkedik az új környezettel, majd kialakul.
2019. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bogyókat rakd a wcbe, ne a wct pakolgasd. Egy nap alatt nem fogja megtanulni, hetekbe fog telni.
2019. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bogyókat és a pisit tedd a wcbe. A wct pedig a szénatartó alá. Szeretnek trónolva enni.
2019. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A bogyókat mindig beraktam a wc-be. Átmostam ecetes vízzel a ketrecet, kivéve a wc körül, hátha sikerült. :)
2019. febr. 17. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!