Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi van a kutyatápokban?

Mi van a kutyatápokban?

Figyelt kérdés
Na ennyit a tápokról. Aki azzal etet az gyakorlatilag mérgezi azt a szerencsétlen állatot. Íme: [link]

#átverés #kutyatáp #méreg #silány termékek
2019. febr. 17. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem csodálom, hogy a nevét sem vállalta, ennyi baromságot rég olvastam már.
2019. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem baromság. Ez az igazság. Aki táppal etet az egy nagyon buta ember. Én 30 éve tartok kutyákat, de soha nem etettem táppal csak az elején, de azt már megbántam. Tömény mérgek hosszú távon.
2019. febr. 17. 22:02
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Mi a kérdés? Ez nem fészbúk, hogy mindenféle oldalakat megossz.


Maximum akkor, ha egy kérdésre válaszolsz.

2019. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Én is utálom a tápokat. A gyerekedet is etetnéd táppal? Nem normális komolyan, mű kutyákat tartanak manapság az emberek, amik egykor farkasok voltak mára plasztikpatlányok az embereknek hála.
2019. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Plasztikpatkányok*
2019. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

A maradékkal etetés nem helyes, illetve a tápokat se kéne 1 kalap alá venni. Ma már kaphatóak tényleg magas hústartalmú, kevés összetevőt tartalmazó eledeleket.

Amúgy kérdező te mivel etetsz? Barf vagy konyhamalacnak tartod a kutyád?

2019. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én főtt hússal zöldségekkel etetem őket. Kapnak még gyümölcsöket is is ritkán, de rábtott husit.
2019. febr. 18. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:

És az emberkajában mi van?

[link]


Egyébként meg az egyik legönzőbb és legkörnyezetszennyezőbb dolog kutyát tartani. Mennyi másik állatot eszik meg egy kutya élete során?

2019. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!