Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem fura hogy...

Szerintetek nem fura hogy engem kérdeznek az állatorvosok? (Állatpatika)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan helyen dolgozok vevőszolgálatosként, ahol van állatpatika is. Egy patikus kolléganő van csak, ès ha ő nincs pl beteg vagy szabin van, én szoktam őt helyettesíteni (évente összesen kb 2 hónapot, plusz havi 2 szombat), mert rajta kívül az egész cégben csak én èrtek valamennyit az àllatgyógyászathoz, mert nekem állatorvosi asszisztens végzettségem van, plusz érdekel is a gyógyszer téma (nyilvàn kb tized annyi a tudásom mint a patikus kollégának, de tudom hogy mi mire való, mi vényköteles, hogy kell adagolni stb). Egyébként egy fiatal, 22 èves làny vagyok, 2 éve dolgozom a cégnél.

Az állatorvosok akik napi/heti szinten jönnek be vásàrolni, már mind jól ismernek, ugyanúgy bíznak bennem mint a patikus kolléganőben. De a legtöbben tudják rólam hogy nem ez a végzettségem. Mégis nagyon sokszor ők kérnek tanácsot tőlem, mintha ők azt sem tudnák hogy mi mire való. Persze, nyilvàn ők inkább abban vannak benne hogy állatokat műtenek, egy köhögő kutyáról megmondják hogy mi a baja, élből felsorolják latinul az összes csontot stb... csak olyan fura akkor is hogy kis mezei dolgokat nem tudnak. Ès ez nem kor függő. Ma pl egy 28-30 èves csaj kérdezte tőlem hogy melyik vakcinát ajánlom, mivel oltsa be a kutyáját. Ok, tudom hogy ő nagyállatokkal, főleg lovakkal foglalkozik na de ilyet kérdezni? De kèrdeztek olyat is hogy mi az a Agroferm, mi a különbség az Agroferm és a Gastroferm között. Vagy pl 15 kilós kutyának vesz xy antibiotikumot,és akkor most az 50 vagy a 250 mg-osat vigyel el? De pl bolha irtót is szokták kérdezni hogy én melyiket ajánlom, vagy pl milyem szőr-bőr táplalót ajánlok.


Csak szerintem fura ez, hogy néha ennyire nincsenek képben?


2019. febr. 18. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tesztel hogy tényleg értessz-e hozzá!És hogy tényleg helyettesítheted-e!
2019. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is megkérdezném, hogy mi a személyes tapasztalatod, mert gondolom a vevők benyögik, hogy bevált e vagy sem
2019. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!