Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Horganyzott kerítésből szeretn...

Horganyzott kerítésből szeretnék macskakifutót készíttetni? Alján egy pici beton alappal. Teteje hálóval lenne kifeszítve. Méretek kb 6*5-ös a magasság max 2 m.

Figyelt kérdés

Több cica van kell a tágas tér.

Ez kb munkadíjjal,mindennel egybe ,mennyibe kerülne?



#kifutó #betonozás #macska kenel #horganyzott kerítés elem
2019. febr. 24. 20:25
 1/4 A kérdező kommentje:
*Beton alap az sáv alap lenne csak,amire építve lenne a kerítéselem,hogy ne tudjanak alá ásni...
2019. febr. 24. 20:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Százezrek szetintem.
2019. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyesmi van.Melléképület elé lett csinálva, egy magas fa is bele lett foglalva, így fára is mászhatnak.A mérete kb.6-szor 7 méter, magassága középen a fánál kb.5 méter.A melléképület előtt van egy fedett rész, egy terasz, az is növeli, plusz bent fűtött kb.5-ször 6 méter szoba.

Betonalap földben is, jó erős,vasoszlopok,rajta drót,a drótot külön csináltattuk, nem sima kerítésdrót,hogy erős legyen.Cicaajtó van felszerelve, azon járnak ki.Ahol bemegyek hozzájuk, ott zsilipes kapu van,tehát beljebb még egy kapu, kiszökés ellen.Körbe a kerítésen végig fel van szerelve kb.30cm léc,kb.2 méter magasan,körbe tudnak menni rajta, imádják a magasat, meg van búvóhely, faláda, kosár, stb.magas helyekre,fára feltéve.4 alomtálca.

Egyetlen hiányosság, hogy a fű kipusztult a sok cica miatt, hiába füvesítem,ráccsal takarom a fiatal hajtásokat,mikor megerősödik, 2 nap alatt tönkreteszik.

Meg szeretnék bokrokat ültetni, de egyrészt nehogy mérgező legyen, másrészt ne legyen túl drága, mert ha lerágják pótolni kell, meg ne legyen virágos bokor, mert a darazsak lepik majd, amit szeretnek levadászni.

Szóval még ezzel kínlódok.

Nekünk a férjem csinálta, tehát munkadíjat nem tudok, de jó pár hétvégéje ráment.Elég sokba került, de pontosan mennyibe, nem számoltam össze, apránként állt össze.

De nagyon megéri, mert kint is lehetnek és biztonságos helyen.

2019. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3#3 Nagyun szuper lehet az a "kuckò"!

Fotòt küldhetnèl privàtban,hogy

làssam is milyen! :)

Szintén szeretnék bokrokat,

màszòkàt,mindent amit a cicàk

szeretnek :)

2019. febr. 25. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!