Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vissza mondta a kutyákat,5...

Vissza mondta a kutyákat,5 darabot mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 hétig azt mondták, hogy kell nekik a kiskutya, most hirtelen nem. Jelképes összegért hirdettem, 15 embert utasítottam vissza miatta, most kéri vissza a pénzt, mit tegyek?
2019. ápr. 2. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Örülj neki, hogy a kutyáid nem hozzá kerülnek. Egyszerre 5 kutyával nem lehetett normális szándéka.
2019. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Minden bizonnyal továbbadta volna a profitért (te jelképes összegért adod) de rájött hogy nem érdemes ezzel vesződnie.


Ez jó dolog, keress nekik jó gazdit.

2019. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Ezért nem kell szaporítani, és ezért kell szerződést írni!


Ajándékozd el őket, az anyát miskárold ki.

2019. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Minek szaporítasz kutyát?Hagyd ezt az igazi tenyésztőkre!

Azok nem fognak így járni, mert körültekintően, normális helyre adják el a kiskutyákat.

Mit gondoltál, minek kell 1 embernek 5 kiskutya???

Neked tök mindegy kinek adod el szerencsétleneket?Neked mindegy milyen sorsuk, életük lesz?

Legalább annyit tegyél, hogy jó helyre add őket!

Jelképes összegért elviszik állatkínzók is.Normál árért kissé megszelektálódik a dolog.

Nagyon dühít a dolog, de nemcsak engem.Minden állatszerető embert.

Add vissza a pénzt, és keress állatszerető gazdát nekik.Persze ha meg tudnád ítélni, ki is az állatszerető.

2019. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Jobb, hogy nem kerülnek ilyen felelőtlen emberhez a kutyusok. De kérlek, ne szaporíts! Így is annyi szerencsétlen állat van már.
2019. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Tisztáztál (lehetőleg írásban) korábban mondjuk egy fix foglaló összeget vagy olyasmit, hogy ha x időn belül lép vissza, akkor nem jár vissza a pénz? Ha igen, azt nem kapja vissza, de ha nem, akkor sajnos vissza kell fizetned neki.

Szokj hozzá, hogy mindig lesz, aki abból él, hogy más f. szát a csalánba veri. Egyébként 5 kutyát én nem adnék egy embernek, sanszos, hogy továbbadja őket és nem fogom tudni, hová kerülnek vagy neadjisten’ beltenyeszétet akar csinálni. Max 2-esével add szerintem.

2019. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Veled ellentétben rájött hogy egy állatkínzó szaporító vagy.
2019. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!