Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit utálnak a szunyogok?

Mit utálnak a szunyogok?

Figyelt kérdés
gyűlölöm a szunyogokat de semmivel se tudom eltartani magamtól őket mi az amitől elijednek olaj anyagok bármi csak tartsa távol a szunyogokat????????????????,,
2010. júl. 4. 19:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
az alkoholistákat
2010. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fokhagyma és a citromot tudom:)De főként a citrom..
2010. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
engem
2010. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
raid szunyogriasztót nem szeretik :)
2010. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

hát az alkeszokat is tényleg utálják!!:D


tudom mondani azt h SZÚNYOGOK ELLENI SPRAY,valami mentolossal dörzsöld be ,magadat ott ahol a legjobban szeretnek,esetleg citromfűvel(bár csak akkor h ha otthon vagy és nem mész sehova, és én még NEM próbáltam hanem olvastam de sztem jó lehet mert raktam az ablakomba és a szúnyogháló közelébe nem jönnek azok dögök!!)

2010. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha az emberek azt akarják megtudni mit utálnak!
2010. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van egy jó tippem.Fogj egy üveget tegyél bele vizet utána ha valaki cigizik nálatok mond meg neki hogy azt használja hamutartónak és az összes szúnyog beledöglik.
2010. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kösz a tippeket mindenkinek
2010. júl. 4. 19:48
 9/11 anonim válasza:

vagy, a hecc kedvéért, elég komplikált dolog de megéri: az egész tested( vagy mondjuk csak a kezed lábad leöntöd viasszal (gyertya viaszát értem ami kemény lesz ha kihül) vagy egy nagy edénybe gyűjtesz gyertyát azt felmelegíted, hogy viasz legyen és belmártod a lábad, kezed, picit fájni fog, de vicces lesz mikor a szúnyogok majd rászálnak és nem bírják átszúrni :D

ha megakarodcsinálni, akkor vedd fel videóra az egészet és rakd fel valahova majd a linekt küld el ide.

Üdv! Daint

2010. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha jó alaposan befújod magad vape-herballal. nekem még csak ez jött be, ez is csak nagyobb mennyiségben.
2010. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!