Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nektek melyik állathang a...

Nektek melyik állathang a legkellemesebb a három közül?

Figyelt kérdés
Madárcsicsergés, méhdöngés vagy békák kuruttyolása?

2019. ápr. 7. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Madárcsicsergés, nekem is vannak madaraim, nimfapapagájok, illetve ahol élek, a környéken valahol él egy csalogány, akit éjjelente lehet hallani, ami szintén kellemes, és az egyik alacsony emeleten lakónak vannak pintyei, meg kanárija, reggel, mikor sétáltatom a kutyámat, akkor aktívak, és szoktuk hallani.


A rovarokkal nem vagyok jóban, úgyhogy tőlük inkább távol tartom magam. A béka semleges inkább, errefelé nincsenek.

2019. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Nekem az a kedvencem, amikor a kutyám fingik. Általában a vasárnapi ebéd közben szokott. Sajnos van amikor kiderül, hogy ott sem volt az asztal alatt...
2019. ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
imadkozo saska..foleg este
2019. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A méhdöngés.
2019. ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A madár csicsergés és a béka brekegés kb ugyanannyire kellemes számomra. Ha feltétlen választanom kell, akkor a madarak, de mindkettőt imádom :)
2019. ápr. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs annál jobb, mint mikor reggel besüt a napocska és hallod a madarak énekét. Én nagyon szeretek erre kelni, reggel pedig kiülni a friss levegőre kávézni közben. Remek ébresztő. :)


Méhecskék és nemméhecskék délután jönnek az ablakomba köszönteni engem mióta kitavaszodott, de valahogy nem örülök nekik... Nem szeretem a hangjukat :(


Béka koncertet meg ciki vagy nem, de én még nem hallottam, így arról nem tudok nyilatkozni, sajnos.

2019. ápr. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni!Reggel a cinegék köszöntenek,majd a seregély kéri a reggelijét,csak madárszárny csattogást hallok amint a rengeteg veréb suhan a tyúkjainkhoz reggelizni amihez csatlakoznak a gerlék.Milyen üdítő a harkály gyógyítja beteg fáinkat.Napközben tinglicek,zöldikék,rozsdafarkúak benéznek hozzánk egy kis potya szotyolára.

Különböző békáink voltak a házunk alatt,ám mára jó ha egyet látok.Tavaly valahonnan meglátogatott bennünket egy termetes sikló azóta nem látok békákat.

Külön búvóhelyet alakítottam ki a gyíkoknak,nagyon sokszínűek,méretűek és ott vadásznak ahol frissen leszedett gyomnövény van.

Télen,főleg ha hó is van,naponta 1,5kg szotyola fogy el és mellette szinte minden fán a golyóvá gyúrt eleség.Jó látni,hogy a kertem tele van élettel.

Mindig arra vágytam,hogy sok állat vegyen körül!!

2019. ápr. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Madárcsicsergés :)
2019. ápr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hagyományosan a méhdöngés ezek közül.

Azonban mivel a méhszúrástól félek, ez még leginkább egy kies mezőn lehet kellemes.

2019. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a madárcsicsergés.
2019. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!