Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok ember...

Miért van az, hogy sok ember aki nem szereti a macskákat bántaná is őket?

Figyelt kérdés

Érdekes módon ha valaki azt mondja, hogy nem szereti a kutyákat, az sosem teszi hozzá, hogy legszívesebben ezt és ezt a kegyetlen dolgot tenném vele.

Ezzel szemben akik macska utálónak vallják magukat, sokan még dicsekednek is vele, hogy pl. odament a közelükbe egy macska, ő meg szórakozásból belerúgott/megdobta kővel/ráütött/meghúzta a farkát, sőt rosszabb esetben meglőtte vagy megmérgezte. Rengeteg ilyen megnyilatkozást hallok és ezen az oldalon is olvastam már rengeteg ilyen gusztustalan hozzászólást.

Miért viselkednek így emberek csak azért mert nem kedvelik azt az adott állatfajt?

Miért csak a macskák felé irányul ez az ocsmány viselkedés? Mivel rosszabbak ők mint a többi állat?


2019. ápr. 15. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy macskát bántani nem nagy cucc.

Egy kutya viszont alapjáraton visszatamad.

2019. ápr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is erre gyanakodtam. De akkor is, miért rajtuk kell kiélni az ilyen gyáváknak az életük nyomorúságát?
2019. ápr. 16. 00:01
 3/15 $$$$$ ***** válasza:
90%
Mert fé*gek. Nem tudok mást mondani. De nagyom megverném az ilyen embereket.... Nekem nincs macskam es nem is akarok mert nem a kedvenc állataim de mégse bántom őket ezért. És nagyom utállom az olyan embereket akik igen...
2019. ápr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Az összes sorozatgyilkos állatkínzóként kezdte.
2019. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert egy macskát következmény nélkül lehet oldalba rúgni, ellentétben egy 40 kilós kutyaval.
2019. ápr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nagyon elkeserítő. Igen, az igaz, hogy egy nagytestű kutya visszatámad.


De léteznek egészen pici, macska méretű kutyák is. Akik nem szeretik a kutyákat sosem mondják szerencsére, hogy na, ma jól felrúgtam egy 5 kg-s kóbor kiskutyát.


Ne értsétek félre, annak nagyon örülök, hogy a kutyákat talán kevesebb ilyen elmebeteg bántja, egyszerűen csak a macskákat sajnálom.


Írta itt egy válaszoló, hogy ő sem szereti igazán, de mégsem bántja. Ez lenne a normális.

2019. ápr. 16. 00:35
 7/15 anonim ***** válasza:
A kutyak ritkán vannak gazda nélkül az utcán, így nehezebb bántani a kicsiket is.
2019. ápr. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
Engem annyira idegesít, amikor a hülye macskák bámulnak rám azzal a buta pofájukkal, félnek tőlem, pedig nem bántom őket.
2019. ápr. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
Én utálom a macskákat, de nem szeretem bántani őket. A kutyámnak megengedem, hogy kergesse, úgysem éri utol, hadd mozogjanak. Aki viszont tényleg bántja az állatot a saját beteges szórakozására, na, azt kegyetlenül, embertelenül megkínoznám. Gusztustalan népség az ilyen. A vadászok is. Mind. Nem érdekel Fekete István, aki vadászik, az egy patkány.
2019. ápr. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szinte az összes elmebeteg gyilkos állatokon kezdi. Ők vedtelenek, könnyű célpontok, nem támadnak úgy vissza..

Beteg a társadalmunk, sok körben teljesen normális, hogy macskákat kinoznak.

Normális ember, ha nem szereti őket, akkor egyszerűen tovább sétál mellettük, nem foglalkozik a dologgal.

Én pl a kutyákat nem szeretem, gyerekkoromban megharapott egy. De ez van, sosem tudnék bántani egyet sem.

2019. ápr. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!