Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért rosszak az emberek?

Miért rosszak az emberek?

Figyelt kérdés
Vannak emberek, akiknek az a heppjük, hogy direkt elütik az állatokat. Láttam már macskát, sünt, menyétet, rókát, még mocsári teknőst is. Ráadásul nem is aszfaltozott utakon, hanem ilyen poros mellékutakon, gátak tetején, ahol amúgy sem lehetne szálguldozni. Legutóbb meg a mi kutyánkat súrolta egy kocsi.
2010. júl. 6. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
mert az emberek az állatok!
2010. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert az emberek undorítóak!!!!
2010. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Mert aljasok, nem csak állattal csinálják..


Engem majdnem télen ütöttek el a hóviharba amikor lerohadt a kocsim és gyalog kellett menjek a 30 centis latyakba, az út közepén, mert a járdán 50 centis volt a hó..


A fszparaszt meg nekiállt ledudálni az út széléről, utánna is vágtam egy hógolyót.


Egy másik meg alig bírt felmenni a dombon, kicsit segítettem neki toltam de az ember ki sem szállt mikor felért a dombra, hogy na te paraszt ne gyalogolj, hanem csak elhajtott..

2010. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen "emberek" kérdezgetik itt a párkapcsolatok rovatban, hogy miért magányosak?
2010. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert szegénykék túl debilek ahhoz, hogy normálisan tudjanak viselkedni.

Jó dolgukban nem tudják, hogy mit tehetnének még szegény élőlényekkel, akik nem tudják magukat megvédeni.

Azért poros utakon, mert akkor azt hiszik, hogy nem látja őket senki.

2010. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

így van nem tudják mit csináljanak

de ez nem mindenkire igaz :)

vannak jó emberek is akik befogadják az állatkákat

nem reklám de mia ze meetes házunkba fogadtunk be egy goldit reggelig h nehogy vmi baja legyen kinnt meg megette a vacsimat is hazafelé amit a mamimtól kaptam :D

2010. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

azért, mert az ember a legundorítóbb, legaljasabb, legvisszataszítóbb lény a világon. Ha nem lennének, akkor nem lenne légszennyezés, vízszennyezés, fakitermelés/erdőpusztítás, állatkínzás, és sok egyéb dolog, ami a földdel történt, mióta van az ember. A világ sokkal jobb lenne nélkülük


Bodri

2010. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Látsz egy dögöt az útszélen és egyből arra gondolsz hogy direkt ütötték el. Te vagy depis vagy, vagy nagyon megkeseredett.
2010. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem vagyok sem depis, sem megkeseredett. Oké, van olyan, hogy tényleg nem tudod kikerülni, de vannak emberek, akik tényleg arra mennek, hogy elüssék az állatot. Például egy gát tetején mit kell szálguldozni? Egy lakött övezetben, ahol netán gyerekek is lehetnek az utcán, mit kell szálguldozni?
2010. júl. 6. 20:46
 10/10 anonim válasza:
Én egy pár hónapja láttam egy elütött kutyát...Reggel mentem suliba,Fél perce üthették el amikor odaértem a lábaival kalimpált felfelé,rengeteg vért veszített sokkot kapott akartunk segítséget kérni,de késő volt már nem mozgott...tök szarul éreztem magam ha 5 perccel előbb indulok el otthonról...
2010. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!