Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szoktatok háziállattal aludni?

Szoktatok háziállattal aludni?

Figyelt kérdés
Van itt olyan az oldalon, aki valamelyik kedvencével szokott aludni? Milyen érzés? Hogy viselkedik az állat és, hogy éli meg a gazdi?

2019. máj. 7. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Mármint egy ágyban? Régen rendszeres volt, de mióta babát várok már erősen ritkítjuk az ilyen alkalmakat. Amúgy nagyon jó érzés volt mikor a fájós lábamra ráfeküdt a kutyám. Szerettem ezt az időszakot. Mostmár csak mellettem alszik a kosarában.
2019. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Igen.
2019. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem, hogy egy ágyban! 🙂
2019. máj. 7. 14:36
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Ja. Időnként beengedem a kecskét meg a tyúkokat.
2019. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
Igen, a házi terroristám, szó nélkül jó messziről ugrik, lehetőleg a hasamra:)) Francia ágy a szélén van egy kosárszerűen kialakított birkabőr. Abba szokott aludni.
2019. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem. A hálószoba minden állatnak tabu (ahogy a konyha és a fürdő is). Amúgy is, a hálóban tartunk mindent, ami nem "állatbiztos": a félte őrzött dolgoktól kezdve a mérgező növényekig minden.
2019. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Előfordult már (papagáj és kutya), de alapvetően az én állataim nem szeretnek ágyban aludni (a kutyám a saját fekhelyén sem), úgyhogy ilyen inkább akkor volt, amikor egyik-másik nem volt jól, és kellett a közelségem, papagáj esetén mondjuk amikor nem tudott megkapaszkodni, ha álmában leesik ülőrúdról, akkor megsérül vagy elpusztul (nálam született fiókával történt már ilyen), akkor ott aludt mellettem a párnán, mikor jobban lett, ment vissza a helyére.
2019. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%

Az ágy és a háló tabu, de a nappaliban előfordul, hogy a padlón elszundítok. Ilyenkor a két eb "körém tekeredik". Fura érzés.

Volt egy macskám, ha a padlóra feküdtem bekúszott a fejem alá "párnának" nem lehetett aludni a dorombolásától.

2019. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Mi nem szoktunk velük aludni, ők velünk viszont igen. Nem kérnek engedélyt :D

Két macskánk van, az egyik rendszerint a lábamnál alszik el, majd valamikor hajnalban befészkeli magát közém és a férjem közé. A másik mindig az oldalamnál nyúlik el, hogy maradjon egy kis hely köztünk, az egész éjszakát ott szokta tölteni. Eleinte fura volt, nagyon vigyáztunk rájuk, de egy ideje már nem foglalkozunk a jelenlétükkel, a férjem forduláskor olyanokat tud vetődni, mint egy bálna :D A macska észre sem veszi már, csak akkor mászik odébb, ha nagyon beszorul közénk :)

Télen kellemes, mindenki melegít mindenkit, külön szeretem, ha a férjem nincs itthon, nem érzem magam egyedül. Csak nyáron használják a kis vackaikat, ha már nagyon meleg van és izzadunk. Azt érthetően nem csípik.

2019. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
Minden háziállatnak lakáson kívül van a helye nálunk! Szeretjük az állatokat, de nem lakunk velük egytérségben!
2019. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!