Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha harap a törpehör...

Just.A.Girl.3 kérdése:

Mit tegyek ha harap a törpehörcsögöm? Hogy nyerhetem el a bizalmát?

Figyelt kérdés

2019. máj. 12. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Bár nekem temgerimalacom van azért elmondom hogy szoktattam le. Először is ha megharapott rászoltam hogy nem szabad és egy nagyon picit meg legyintem az orrát. Ezek után leszokott.
2019. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Siralmas, hogy senki nem tudott normális választ adni.


Mekkora a helye? Milyen felszerelései vannak? A rossz környezet bőven elég ahhoz, hogy egy hörcsög agresszív legyen.


Csak a helyén harap, vagy semleges területen is? Sok hörcsög területvédő lesz. Vagyis a helyén harap, semleges területen pedig teljesen szelíd. Ezzel bem tudsz mit tenni. WC papír gurigával vedd ki.


Mióta van nálad? Honnan van? Nem mindegy a származás.


Van másik állat a közelében? Gyakran lesz a harapás forrása idegen szag, hang, ami miatt a hörcsög reagálhat harapással.

2019. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kezdd el elotte huzni lassan a wc papir gurigat es ha belemaszott akkor ketoldalrol rakd ala a kezed hogy nehogy kiessen es ovatosan emeld fel. Igy nemhiszem hogy megharapna
2019. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!