Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Apám menhelyre adja a kutyáim...

Apám menhelyre adja a kutyáim az akaratom nélkül. Azt mondta már megbeszélte a menhelyen és ma viszi el őket és már gazdája is van nekik. Ilyet megtehet?

Figyelt kérdés

Vissza kellett gyerekemmel költöznöm csodás szülői birtokunkba

két kutyámmal együtt.

Apám idegesíti és ma azt mondta majd nekem kell őket berakni a kocsiba és viszi őket el a menhelyre.

Már megbeszélte bentiekkel és már gazdája is van nekik..


2019. máj. 17. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Jogilag nem teheti meg. Viszont jogilag neki se kötelessége biztosítani neked a lakhatást. Értsd: az ő háza az ő szabályai, ha nem tetszik csak elköltözi tudsz.
2019. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Fa sza.

Ma van a születésnapja is.

Nekem meg a gyerek mellett nem nagyon van lehetőségem intézkedni nem tudom őket ideiglenesen senkihez odaköltöztetni pár napra sem.

2019. máj. 17. 11:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A menhelyek tele vannak, olyan nincs, hogy azonnal viszi, max várólistára teszik, aztán várnia kell, míg lesz üres hely. Gazdát meg pláne nem lehet a semmiből leakasztani. Ez megölni viszi a kutyáidat, vagy “legjobb” esetben kidobja őket valahol az utcára, jó messze az otthonotoktól. Sürgősen találj megoldást, mert apád nem kicsit kegyetlen dologra készül.. :(
2019. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a kutyáidat, akkor sürgősen elköltözöl velük.Ha chippelve, oltva vannak a kutyáid, akkor a te neveden vannak gondolom.Akkor nem vitetheti el őket az, aki nem a tulajdonosuk.Ha mégis elviteti,feljelentheted.

Amúgy szerintem apád blöfföl, mert a menhelyek dugig vannak, nem hiszem hogy hipp-hopp találtak nekik gazdát.

Én ha ilyen apám lenne, oda se költöztem volna, de biztos otthagynám rögtön.

Majd ha öreg lesz, cserébe te meg őt tedd be egy elfekvőbe vagy szociális otthonba.

2019. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gyanús a dolog.Sürgősen vidd el a kutyákat valahova, ahol apád nem lel rájuk, mert el akarja vinni és kirakja őket valahol!Kóbor kutyák lesznek, vagy ami még rosszabb, elüti autó, állatkínzók kezébe kerül.

De az is lehet, a kedves papa akarja őket megölni,neked meg beadja hogy menhelyre vitte.

Hány éves vagy hogy ennyire naiv vagy még?

Szedd már össze magad, és legalább kérj segítséget valakitől.A gyerek hogy ott van, még nem mentség rá hogy tehetetlen vagy.

Aztán úgy hagyd ott apádat, hogy rá se nézz többet, mert ezt érdemli.

2019. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hívd már fel “A menhelyet” ahol állítólag megbeszélte mindezt... nagyon meg fogsz lepődni szerintem. Biztos, hogy nem szerzett nekik helyet, akkor viszont tényleg a legundorítóbb dolgok egyikére készül a kedves papa.


(A gyerek apja kicsit sem szerette a kutyáitokat, nem tudna ideiglenesen vigyázni rájuk? Esetleg ha te elmondod annak a menhelynek, hogy mire készül az apád, hogy gyakorlatilag megásta a kutyák sírját... talán ezzel meghatod őket. Próbálkozz, ne add őket ilyen könnyen egy szadistának.)

2019. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen felesleges ilyen kamu kérdésekkel bomlasztani a jó népet!:D

Óvodások jobb storyt találnak ki.

2019. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szia. Milyen kutyusok? Hol laktok? Ne engedd neki hogy elvigye a kutyakat!! Irj ram lehet tudok nekik ideiglenesen helyett biztositani.
2019. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondoljátok, hogy kamu? Jó lenne... de akkor tényleg egyen szart a kiírója.
2019. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már. A kutyák a te neveden vannak, nem viheti őket menhelyre.


Ráadásul ez egy menhelyen sem így működik.

2019. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!