Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi van a hörvsogommel? Rosszul...

Kares kérdése:

Mi van a hörvsogommel? Rosszul van a kishâzâba talàltam rá amikor is lefogyva és szuszogvA làttam kivettem nem mozgott próbáltam kis uborkát adni neki de semmi.

Figyelt kérdés
Mi lehet szegényemmel??
2019. máj. 19. 00:57
 1/6 anonim válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz
2019. máj. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És tegnap még nem volt lefogyva? Csak mert ez nem egyik napról a másikra történik..
2019. máj. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán gyakrabban ránézhettél volna, és kaját is adhattál volna neki.

Egyik napról a másikra lehetetlen, hogy lefogyjon...

2019. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még él, akkor sürgősen keress egy ügyeletes állatorvost, mert ilyen állapotban holnapig elpusztul.
2019. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom meg próbáltam már elvinni orvoshoz nem tudott vele semmit se csinálni gyakran adtam neki kaját és sokat jâtszotam velem nem tudom mi volt a baj valami ,Betegség ? Nem is akart enni semmi nem volt öreg.
2019. máj. 27. 17:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Elvittem orvoshoz nem tudott vele semmit se csinálni karát is próbáltam nekem nem evett nem ivott meg már másnapra meg is halt szegény pedig nagyon sokat játszottam vele szóval mindig volt kajája meg minden szóval nem tudom mi volt a baja talán betegség? Amúgy meg nem eleg
2019. máj. 27. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!