Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legviccesebb...

Mi volt az eddigi legviccesebb dolog, amit a háziállataitok csináltak?

Figyelt kérdés

Nekünk cicáink vannak, azok néha szoktak furcsaságokat csinálni. Egyszer kinyitottam a hűtőajtót, az egyik macskánk meg konkrétan beugrott a hűtőbe, mert éhes volt.

Emellett a macskáinknak külön tehetsége van hozzá, hogy beengedjék magukat a házba. A mágneszáras szúnyoghálós ajtót simán ki tudják nyitni, és gyakran bejönnek azért, hogy kimenjenek. Tehát bejönnek, és abban a pillanatban már mennek is ki, mert ők inkább mégse akarnak bent lenni.

Múltkor az egyik macskánk ült a szúnyoghálós ajtó előtt és nézett befele a házba, apukám megzörgette a konzerves dobozt, a macska pördült egyet a tengelye körül, majd kinyitotta az ajtót és befutott.



2019. jún. 2. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
a macskám megijedt a farkától, és etett 2 métert. A kutyáim bunyúzás közben belegurultak a tóba
2019. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kutyám belegyalogolt a kerti tóba, mert a békanyál miatt azt hitte, hogy szilárd felület. Sekély volt, nem lett baja, de kijönni nem tudott egyedül.


A mostani kutyánk egyszer annyira izgatott lett etetéskor, hogy kész cirkuszt vágott le. Én közben beszélgettem, az elterelte a figyelmem, lassan vittem neki az ételt. Ő elvesztette a türelmét, és rámkiabált. Kitátotta a száját és hangosan rámordított, mint egy ember, hogy megsürgessen. nem ugatás volt, nem nyüszítés, nem sírás, hanem kiabálás.

Leesett az állam, és persze gyorsan odaadtam neki az ételt, de ez máig az egyik legemlékezetesebb dolog, amit csinált.

2019. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szobai törpenyulam mihelyst megérezte hogy körtét eszek olyan háborút indított ellenem mint egy kis mini hadsereg. Teljesen ráfüggött a körte illatára, mászott rám, kapart, dobogott, messziről rám vetődött, halál cuki volt :D
2019. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A hörcsögömet nyáron úgy segítem hűteni hogy fagyasztóba teszek egy kerámialapot és egy bögrét majd azt be hozzá. Egyszer teljesen elterült rajta, nagyon aranyos volt. Majd elkezdte nyagogatni :D
2019. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
A fekete mudi kanom bekapta a kislányom cumiját,és pár mp-ig állt,és szopta a cumit :)))))
2019. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutyámnak szokása úgy futni játék közben, hogy hátrafelé néz, hogy utolérjük-e. Ezért mindig felkenődik vagy a kerítésre vagy a fára. :D
2019. jún. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

A nyulam



oldalba rúgta a kanapét

2019. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Az előző vagyok(a nyulas-kanapés):



A rozella papagájom



mindig olyan furán landol a fejemen, h közbe leszegi a fejét és felcsapja a farkát.

2019. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 __pulcsis__csaj__ válasza:
Talán amikor legalább 4szer le kelett vennem a macskám az ablakból, mert ki akart rajta mászni.
2019. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Apám nagy röhögés közepette (próbál) hívni a szobába.


Bemegyek megnézni, hogy mi ennyire vicces, és elég komoly látvány volt :)


Az egyik nimfa megtalálta az egyik hajgumimat (rózsaszín, kicsit hullámos) felkapta a csőrébe és elkezdte rágcsálni. Ahogy görgette a csőrében, a hajgumi átfordult a feje felett, rá a nyakára.

Úgy nézett ki, mint egy kis hula-táncos :D


Az is külön program volt, hogy leszedjem róla (nem szereti ha megfogom, és elég nehéz "elkapni")


Végül - miután kiröhögtem magam, persze, mert nagy gumi volt és nem volt veszélyben a madár - egy drótdarabot hajlítottam meg a végén, és valahogy lepecáztam róla.

2019. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!