Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! Van szúnyogri...

Valaki segítsen! Van szúnyogriasztó oltás? (gondolok itt olyanra, h nyár elején beadatom és egész nyáron élvezhetem a szúnyogmentes nyarat)

Figyelt kérdés

Sajnos valamiért imádnak a szúnyogok, és sajnos így elég kellemetlen nyár esténként elmenni erre-arra. Tudom van különböző féle spré, amit magamrafújok azt' jónapot. De mindennap ezzel fújogatni magam, kicsit több a soknál😂

Kérlek, ha valaki tud, bármi megoldást erre, akkor írjon! ❤️



2019. jún. 4. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Méhész ruha. Jól szellőzik, de nem égsz le. Nem támadnak a szunyogok. 20000 ft ért élvezheted a nyarat, és egész életedben meglesz, nem kell cserélgetni.
2019. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi..😒
2019. jún. 4. 10:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Szúnyogriasztó karkötőt már láttam, 1-2 hétig jó egy, azért jobb mint naponta fújkálni magad
2019. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az kihat a lábamig is? Jól hangzik, köszönöm a tippet :)
2019. jún. 7. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Jelenleg tudomásom szerint sajnos csak állatok számára vannak a piacon hosszútávú megoldások szúnyog ellen,abból sem sok.Ha lenne ember számára oltás,az is csak az esetleges szúnyog terjesztette betegségek ellen segíthet,mivel a szúnyog először csíp,aztán azonnal meg is döglik.
2019. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szúnyogok ellen jó módszer a Polybé tabletta – a szagát nem szeretik a vérszívók –. Ez egy sima B-vitamin, semmi bajod nem lesz tőle, csak a vizeleted lesz sárgább. Recept nélkül kapható.
2019. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, kipróbálom!
2019. jún. 17. 08:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj Izlandra, komoly!
2023. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!