Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Láttatok már földi melegködös...

Láttatok már földi melegködös szúnyogirtást egy megyeszékhelyi város kerti övezetében?

Figyelt kérdés
Tegnap szembesültem vele először. Azt utcánkban egy fekete autóból fújta ki a szunyogirtót, de mivel tegnap még a levegő sem mozdult, akkora fehér füstöt ontott, hogy még a busz is megállt, mert abban a pillanatban semmit nem lehetett látni. Nem akarom elhinni, hogy ennek semmilyen káros mellékhatása nincs. Pont elcsíptem, mármint a látványt. Kémiai szúnyogirtás. Ennyiből ha nukleáris vegyi szert permetezne ki egy ilyen autó, a kutya nem foglalkozna vele, mert azt hiszi, ááá, csak irtanak. Kár, hogy nem fotóztam le, akkor meg is tudnám mutatni, mire gondolok.

2019. jún. 19. 12:02
 1/3 A kérdező kommentje:

Rákerestem, mégis tudok linkelni. Ilyen fekete autót és ilyen irtást láttatok már?


[link]

2019. jún. 19. 12:14
 2/3 A kérdező kommentje:

Senki? Vagy csak nem meritek megnyitni a linket? Sima Google-kereső, szóval nem kell tőle félni. :)

Egyébként ez Kaposvár, ha jól látom, a tegnap esti amit láttam, Győrben történt.

Amiért kérdezem, azóta könnyezik a szemem, hiába ártalmatlannak van kikiáltva.

2019. jún. 19. 14:34
 3/3 anonim válasza:
Nálunk is kéne lennie, de úgy tűnik hogy nálunk nem a szunyogirtó hanem a kocsi párolgott el!! :)
2019. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!