Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Afrikai óriáscsiga tartásáról...

Afrikai óriáscsiga tartásáról mit érdemes tudni? Neten olvastam már róla sokat, de szeretnék személyes tapasztalatot is olvasni.

Figyelt kérdés
A kertben voltam, mikor találtam egy jó nagyra nőtt csiguszt. Világ életemben undorodtam tőlük, de valamiért magamra raktam és rajtam ült vagy fél órát. Nagyon megtetszett, és mivel anyukámmal azon morfondírozunk, hogy milyen kisállatot vegyünk, most egy óriáscsigára gondoltam. Így hát szeretnék kérni bármi használható infót ezzel kapcsolatban. Mi kell hozzá, milyen volt tartani, mekkorára nőtt a tiéd (csiga😀) meg hasonlók. :)

2019. jún. 22. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű tartani, én mindig kisütöttem a kerti földet, amit használtam, a paraziták ellen. Raktam be nekik szépiát, etetni meg zöldségeket. Elég gyorsan nőnek, és jó szaporák.
2019. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!